Акція «16 днів проти насильства»

Команда Студентського самоврядування ХНМУ взяла участь у відзначенні Всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства», до якої долучилися понад 50 учасниць та учасників 11 команд з різних університетів Харківщини.

Захід вкотре довів, що наша молодь є активною, дієвою і творчою. Під час презентації командної роботи можна було побачити плани та реальні дії, творчі підходи та неординарні рішення щодо проблематики насильства.

Наприкінці всі учасники мали змогу протестувати свої знання на платформі “Kahoot!”. Перші три призових місця посіли студенти Харківського національного медичного університету.

Щиро дякуємо студентам нашого університету, колегам з інших вишів, викладачам та партнерам заходу. Йдемо разом до мети, коли Харківщина буде вільною від насильства!