Симуляційний клас дає змогу здобувачу відчути себе у справжній акушерсько-гінекологічній клініці: симулятори повністю імітують процес пологів. Для проведення практичних занять можлива реалістична імітація патологічних пологів. Унікальний симулятор Pelvic Mentor дає змогу відчути себе лікарем-гінекологом та провести бімануальне обстеження жінки.

Симуляційний клас «Акушерство і гінекологія» представлений наступним обладнанням:
 • Гінекологічний тренажер

  дозволяє провести піхвове обстеження, бімануальне обстеження органів малого таза, опрацювати техніку введення та видалення внутрішньоматкових контрацептивів, виконати дослідження шийки матки та діагностику патологічних станів.

 • Гінекологічна модель дослідження в дзеркалах

  дозволяє провести піхвове дзеркальне обстеження, інструментальне обстеження органів малого таза, зондування порожнини матки, визначення положень матки, відпрацювати техніку відбору мазків з піхви та цервікального каналу для досліджень, техніку кольпоскопії.

 • Манекен для огляду за новонародженим

  дозволяє провести такі дії, як догляд за новонародженим, реанімація, інтубація трахеї, визначення ціанозу, непрямий масаж серця, укладання новонародженого на бік, відсмоктування слизу з дихальних шляхів, догляд за пуповиною, внутрішньовенні та внутрішньом’язові ін’єкції.

 • Сучасний манекен пологів з новонародженим NOELLE

  Відпрацювання навичок ведення І, ІІ, ІІІ періодів пологів та післяпологового періоду, прийом Леопольда, оцінювання стану шийки матки за шкалою Бішопа, автоматична система народження дитини при головному та тазовому передлежанні, моніторинг стану плода та породіллі, проведення знеболення пологів, мануальні прийоми відділення посліду, внутрішньовенні інфузії та ін’єкції, піхвове обстеження, післяпологове накладання та зняття швів при родовому травматизмі на вставках статевих органів та догляд за ними. Проведення первинного туалету новонародженого, оцінка за шкалою Апгар, забезпечення контакту «шкіра до шкіри» та теплового ланцюга, накладання затискачів та перетинання на пуповини, серцево-легенева реанімація новонародженого, інтубація трахеї, встановлення пупкового катетера, відбір пуповинної крові для досліджень, вакцинація новонародженого.

 • Мамологічний тренажер

  Відпрацювання діагностики різної патології молочних залоз, виконання вправ з масажу грудей та підготовки до лактації.

 • Епізіотомічний тренажер накладання швів

  Накладання швів на епізіотомію (серединна епізіотомія, епізіотомія зліва та справа).

 • Модель імітації пологів

  Дозволяє засвоїти біомеханізм пологів при доношеній, переношеній вагітності та передчасних пологах, при різних передлежаннях плоду, багатоплідній вагітності, відпрацювання навичок ведення І, ІІ, ІІІ періодів пологів та ведення пологів за Цовяновим при ножному передлежанні.

 • PELVIC Mentor

  – гібрідній симулятор для навчання бімануальному гінекологічному дослідженню. Симулятор дає можливість покращити знання в галузі анатомії порожнини таза й отримати всебічні навички, необхідні для правильного проведення обстеження порожнини таза:

  – система анатомічного маркування: на відповідних органах віртуальної моделі з’являються мітки відповідно до пальпованого анатомічного відділу;

  – стан анатомічної структури у динаміці: пальпація або переміщення по анатомічній моделі або всередині неї відображається на віртуальній моделі та створює реалістичне зображення того, що відбувається всередині порожнини таза, дозволяючи краще уявляти анатомію;

  – налаштування анатомічних структур: програмне забезпечення дозволяє керівнику курсу змінювати анатомічні структури и зміст, що підлягають включенню у сеанс навчання.

  Атестаційні характеристики представляються в кінці кожного сеансу навчання і дозволяють студенту та викладачу аналізувати практичні результати.

 • Манекен дитини для народження до NOELLE

  Манекен 40-тижневого новонародженого, який відтворює подих, пульс, колір шкірних покривів та показники життєдіяльності, що відповідають стану гіпоксії та його купіруванню. Також включає такі функції, як відстеження показників життєдіяльності, крик, судоми, виконання оральної і назальної інтубації, звуки подиху.