2017 рік
Доцент Т. С. Тішакова пройшла стажування на базі Університету Collegium Civitas у місті Варшава, Польща 20-25 листопада 2017 р. Стажування складалося з двох модулів. У першому модулі були розглянути питання організації навчання, програми та підготовка студентів у польських навчальних закладах у порівнянні з іншими європейськими ЗВО. Особливу увагу було приділено системі оцінювання у польських вищих навчальних закладах. У другому модулі були розглянуті питання післядипломної освіти у країнах Європейського Союзу та можливості, програми для проходження післядипломної освіти за кордоном після отримання гранту.
Доц. Т. С. Тішакова ознайомилась із розвитком системи освіти в Польщі, процесом інтернаціоналізації та мобільністю вищої школі. Також у рамках стажування набула знань стосовно застосування інноваційних методів та технологій навчання, що впроваджені у вищих навчальних закладах Польщі.
Доцент С. М. Козуб 06–18 листопада 2017 р. пройшла стажування «Інновації в науці та освіті: сучасні проблеми» на базі варшавського університету Кардинала Стефана Вишинського, Польща. Польські науковці ознайомили з такими напрямками університету, як психологія, право, інформатика, хімія, фізика, людина у кіберпросторі. Навчання в університеті проводиться також англійською мовою: Philosophy and culture of East-Central Europe Ecology – Sustainability Studies. Заняття проводяться в системі e-learning та blended learning. Лідер якості освіти Акредитація «Освіта з майбутнім». Також вона відвідала сучасний центр інформаційних технологій, де були представлене обладнання 2D та 3D дигіталізації, 3D друку в технології СЛг (Стереолітографія) та в технології CJP (color Jet printing).
2018 рік
Професор Г. О. Сирова та доцент Л. В. Лук’янова у складі делегації ХНМУ 24–28 квітня 2018 р. взяли участь у стажуванні на базі Технічного університету Кошице і Університет DTI в Дубніці (Словаччина–Чехія). У рамках стажування вони брали участь у семінарі «Європейські практики стратегічного планування та впровадження інтернаціоналізації вищої освіти». Доц. Л. В. Лук’янова доповідала на міжнародній науково-пpaктичній конфеpeнції «Україна − ЄС. сучасні технології, економіка та право», де були розглянуті актуальні питання співпраць між Україною та Європейським Союзом у галузях сучасної інженерії, підтримки сталого розвитку, інновацій в освіті та соціальній роботі в аспекті психології, філософії, соціології, а також теорії та практики юридичної науки, міждисциплінарних підходів та сучасних поглядів щодо перспектив в економіці, управлінні, суспільному розвитку та охороні навколишнього середовища.
Впродовж стажування співробітники кафедри ознайомилась із сучасними засобами організації навчального процесу в технічному університеті Кошице та Тренчанському університеті Олександра Дубчека в Тренчині.
Доцент О. Л. Левашова 01–12 жовтня 2018 р. пройшла стажування на базі варшавського університету Кардинала Стефана Вишинського, Польща.
Впродовж стажування розглядались ознаки академічному плагіату та засоби забезпечення академічної доброчесності. Польські освітяни поділилися досвідом проведення профілактичної роботи (навчання основам академічного письма, популяризація принципів академічної доброчесності), використання організаційних заходів (нормативно-правові) та програмних засобів для виявлення можливого плагіату, а також створення за державним замовленням національної програми «Антиплагіат», до якої підключені усі ВНЗ та наукові установи й поширення серед студентів принципів академічної доброчесності, зокрема впровадження курсу академічної доброчесності/основ написання наукових робіт та проведення роз’яснювальних робіт.
2019 рік
Старший викладач О. О. Завада та асистент О. С. Каліненко 9–21 вересня 2019 р. взяли участь у круглому столі, організованому Вищим Духовним Семінаріумом у Варшаві UKSW спільно із польсько-українською фундацією «Інститут Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці» та Фундацією ADD «Запобігання плагіату в освітньому та науковому середовищі. Програмні засоби для виявлення можливого плагіату у наукових та академічних роботах». Польські експерти ознайомили із європейськими підходами щодо питання наукового плагіату і популяризації академічної доброчесності, а також підвищення кваліфікації освітян та поглиблення співпраці в академічній та науковій галузі між Україною і Польщею. Також були розглянуті питання законодавчої бази, яка стосується боротьби з плагіатом, наприклад, Будапештської конвенції, яка є першим міжнародним договором про злочини, вчинені через Інтернет та інші комп’ютерні мережі, і стосується, зокрема, порушень авторських прав, комп’ютерного шахрайства та порушень безпеки мережі.
2020 рік
Викладачі кафедри проф. Г. О. Сирова, доц. В. М. Петюніна, доц. В. О. Макаров, доц. Л. В. Лук’янова, доц. С. М. Козуб, доц. Т. С. Тішакова, доц. О. Л. Левашова, ст. викл. О. В. Савельєва, ас. Н. М. Чаленко, ас. О. В. Присяжний 10 грудня 2020 року взяли участь у міжнародному онлайн вебінарі The international webinar: World-wide experience on Covid-19 організованому Shahid Sadoughi University of Medical Sciences, Yazd, Iran. Міжнародні експерти восьми країн Німеччини, Італії, Швеції, України, Угорщини, Китаю, Данії та Ірану надали оновлену та обґрунтовану інформацію про те, як COVID-19 вплинув на людей та поділились передовим досвідом для вдосконалення допомоги в цей складний час.
2021 рік
Доц. Т. С. Тішакова та доц. О. Л. Левашова з 15 по 22 лютого 2021 р. пройшли онлайн стажування «Distance learning tools on the example of Zoom and Moodle platforms» Lublin, Repiblic of Poland. Основна увага під час стажування приділялася формам онлайн-комунікації та набору інструментів для освітньої взаємодії викладача зі студентами, які представлені на таких поширених веб-ресурсах для дистанційного навчання, як Zoom та Moodle.
Доц. О. Л. Левашова 7 січня 2021 р. пройшла онлайн Introduction to Longevity Medicine Udemy, San Francisco, California, U.S. На цьому стажуванні вона набула знань щодо чинників, які впливають на старіння організму та найновіших досягнень в біогеронтології, геонауці та медицини й способів їх впровадження у клінічну практику. Також розглядалися численні інструменти ранньої діагностики та профілактики. Парадигма довголіття та здорового старіння, як головний пріоритет, безсумнівно, суттєво вплине на показники первинної, вторинної та третинної профілактики.
Викладачі кафедри проф. Г. О. Сирова, доц. В. М. Петюніна, доц. В. О. Макаров, доц. Л. В. Лук’янова, доц. С. М. Козуб, доц. Т. С. Тішакова, доц. О. Л. Левашова, ст. викл. О. В. Савельєва, ас. Н. М. Чаленко, ас. О. В. Присяжний. 7–23 квітня 2021 р. пройшли міжнародне онлайн стажування «Университет 4.0 Цифровая трансформация» Брест, Білорусь. Фахівці провідних світових університетів поділилися досвідом проектування та реалізації освітніх програм і технологій навчання в моделі «Університет 4.0», інноваційно-методичного забезпечення цифрової трансформації вищої освіти і додаткової освіти дорослих. Також розглядалися переваги і недоліки освітніх технологій при використанні онлайн-платформ, Трансформація вищої освіти після Covid та цифрові інструменти для підтримки змішаного і онлайн навчання.
Членство в міжнародних організаціях
Співробітники кафедри проф. Г. О. Сирова, доц. В. М. Петюніна, доц В. О. Макаров, доц. Л. В. Лук’янова, доц. С. М. Козуб, доц. Т. С. Тішакова, доц. О. Л. Левашова, ст. викл. О. В. Савельєва, ас. Н. М. Чаленко, ас. О. О. Завада, ас. О. С. Каліненко, ас. О. В. Присяжний, ст. лаб. В. В. Синельник є членами міжнародного союзу фундаментальної та клінічної фармакології «IUPHAR»