Списки зарахованих на місця навчання за кошти державного бюджету
  • НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ "МЕДИЦИНА"

    ВСТУПНИКИ-ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ, ЗАРАХОВАНІ НА МІСЦЯ НАВЧАННЯ

    ЗА КОШТИ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

    НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ “МЕДИЦИНА” з 01 вересня 2021 року

    (Протокол №56 засідання Приймальної комісії від 09 серпня 2021 року)

    (Наказ ХНМУ від 09.08.2021 року №430-c)

    № з/п Прізвище, ім’я, по батькові Пріоритетність Середній бал документу про ПЗСО Сільський коефіцієнт Конкурсний бал Спеціальні умови участі у конкурсі
    1 Абузова Тетяна Віталіївна 1 186 1 186,15 ЗК
    2 Адонкіна Олександра Євгенівна 2 182 1 181,764 ЗК
    3 Аксьонова Анастасія Сергіївна 2 193 1 193,8 ЗК
    4 Аммосова Софія Едуардівна 2 186 1 177,582 ЗК
    5 Апанасенко Аліса Альбертівна 1 191 1 197,778 ЗК
    6 Арабаджі Анна Євгенівна 1 194 1 182,886 ЗК
    7 Бабич Сергій Сергійович 1 171 1.02 180,926 ЗК
    8 Бабій Іван Олександрович 1 163 1 180,336 ЗК
    9 Балковенко Вікторія Олександрівна 1 185 1 187,986 ЗК
    10 Береснєва Валерія Тимофіївна 1 199 1 200 ЗК
    11 Берестюк Аліна Сергіївна 1 185 1 184,926 ЗК
    12 Бєлий Валерій Андрійович 1 180 1 190,23 ЗК
    13 Бєликова Альона Андріївна 1 195 1 198,492 ЗК
    14 Бітюкова Євгенія Володимирівна 1 181 1.02 183,527 ЗК
    15 Богомаз Софія Володимирівна 1 185 1 181,05 ЗК
    16 Бойко Софія Володимирівна 1 179 1 190,638 ЗК
    17 Болібок Єлизавета Олександрівна 1 192 1 181,662 ЗК
    18 Бондар Світлана Володимирівна 1 184 1 178,296 ЗК
    19 Бондаренко Ксенія Олександрівна 1 174 1 188,802 ЗК
    20 Бондаренко Софія Сергіївна 1 176 1 177,48 ЗК
    21 Бондарєва Софія Анатоліївна 1 194 1 189,414 ЗК
    22 Борисова Юлія Дмитрівна 1 189 1 189,822 ЗК
    23 Бородіна Дар`я Сергіївна 1 184 1 177,072 ЗК
    24 Брівка Каріна Олексіївна 1 194 1 192,576 ЗК
    25 Булига Владислава Михайлівна 1 178 1 184,314 ЗК
    26 Бульба Марина Володимирівна 1 177 1 186,762 ЗК
    27 Бура Марія Сергіївна 3 180 1 179,214 ЗК
    28 Бусько Владислав Васильович 1 180 1 188,088 ЗК
    29 Буштін Гліб Олександрович 1 171 1 184,926 ЗК
    30 Вакула Анна Сергіївна 1 174 1 178,908 ЗК
    31 Вакуленко Аліна Іванівна 1 195 1 187,068 ЗК
    32 Васильєва Софія Іванівна 1 182 1 182,682 ЗК
    33 Васильченко Марія Максимівна 1 187 1 180,744 ЗК
    34 Васілішин Петро Олександрович 2 175 1 186,048 ЗК
    35 Васянович Дар`я Андріївна 1 187 1 187,782 КВ-1
    36 Ващенко Вікторія Вікторівна 1 186 1 190,638 ЗК
    37 Вега Єва Володимирівна 1 187 1 193,188 ЗК
    38 Великіцька Дар`я Сергіївна 1 193 1 179,112 ЗК
    39 Вербова Ганна Сергіївна 1 180 1 182,886 ЗК
    40 Вернігоров Віктор Вікторович 1 165 1 179,724 ЗК
    41 Верхова Ганна Павлівна 1 182 1 183,6 ЗК
    42 Верховод Анастасія Валентинівна 1 186 1 184,008 ЗК
    43 Власенко Аніта Степанівна 1 187 1 188,19 ЗК
    44 Вовкоріз Владислав Олександрович 2 179 1 184,824 ЗК
    45 Водолажська Юлія Андріївна 1 191 1 191,25 ЗК
    46 Воздіган Надія Сергіївна 1 184 1 189,822 ЗК
    47 Вороніна Єлизавета Сергіївна 1 181 1 178,092 ЗК
    48 Ворошилова Аліна Вадимівна 2 164 1 177,786 ЗК
    49 Вощана Аліна Сергіївна 1 173 1.02 177,908 ЗК
    50 Вуєць Ілля Олександрович 1 178 1 179,928 ЗК
    51 Гакал Богдан Павлович 1 185 1 189,312 ЗК
    52 Галанік Марина Станіславівна 1 183 1 183,6 ЗК
    53 Галла Аліна Олексіївна 1 191 1.02 188,937 ЗК
    54 Гальченко Діана Юріївна 1 164 1 180,846 ЗК
    55 Гаман Владислав Вадимович 1 172 1 194,106 ЗК
    56 Гарегінян Аліна Гаріківна 1 199 1 181,356 ЗК
    57 Гнутова Лада Вячеславівна 1 188 1 183,09 ЗК
    58 Голощапов Єгор Олексійович 1 175 1 195,738 ЗК
    59 Гончарова Поліна Геннадіївна 1 195 1 199,512 ЗК
    60 Гордєєв Едуард Михайлович 1 175 1 190,536 ЗК
    61 Гордієнко Валерія Володимирівна 1 197 1 184,62 ЗК
    62 Горішня Дар`я Ігорівна 1 179 1 178,5 ЗК
    63 Гребінюк Ольга Сергіївна 2 187 1 178,5 ЗК
    64 Гречко Вікторія Олександрівна 1 186 1 177,174 ЗК
    65 Григорян Наріне Аршалуйсівна 1 192 1 193,596 ЗК
    66 Гришко Наталія Григорівна 1 180 1 179,928 ЗК
    67 Громко Євгенія Артурівна 1 199 1 198,186 ЗК
    68 Гударєв Кирило Павлович 1 181 1 185,946 ЗК
    69 Гуженкова Софія Романівна 1 189 1 183,702 ЗК
    70 Гуль Тетяна Володимирівна 2 182 1 178,296 ЗК
    71 Гуля Альона Олександрівна 1 179 1 179,112 ЗК
    72 Гусак Анна Русланівна 1 182 1 184,518 ЗК
    73 Гуськова Адель Дмитрівна 1 191 1 187,068 ЗК
    74 Гуторова Милана Олександрівна 1 188 1 178,704 ЗК
    75 Д`яченко Даніл Сергійович 1 194 1 186,048 ЗК
    76 Данилюк Аліна Олексіївна 1 184 1 188,19 ЗК
    77 Данько Юлія Сергіївна 1 192 1 178,806 ЗК
    78 Даценко Вікторія Володимирівна 1 181 1 177,276 ЗК
    79 Демченко Ганна Олександрівна 1 180 1 179,724 ЗК
    80 Демчук Дарія Олександрівна 2 187 1 178,092 ЗК
    81 Денисенко Катерина Олександрівна 1 191 1 179,724 ЗК
    82 Денисова Дар`я Олександрівна 1 194 1 187,578 ЗК
    83 Депутат Даніїл Васильович 1 162 1 178,908 ЗК
    84 Дігтяр Аліна Євгенівна 1 187 1 194,412 ЗК
    85 Доан Тхі Фионг Лінь 1 181 1 184,518 ЗК
    86 Доброхотов Ігор Олегович 1 184 1 194,514 ЗК
    87 Доценко Юлія Сергіївна 1 171 1 177,582 ЗК
    88 Дремлюга Аліна Андріївна 1 184 1 178,194 ЗК
    89 Дробітько Денис Дмитрович 1 175 1 186,354 ЗК
    90 Дрот Герман Вадимович 1 179 1 187,884 ЗК
    91 Дудко Гліб Сергійович 1 177 1 184,11 ЗК
    92 Дьяков Максим Олегович 1 183 1 194,208 ЗК
    93 Єлевтерова Катерина Миколаївна 2 181 1 180,642 ЗК
    94 Єфаніна Віолетта Євгенівна 1 185 1 191,25 ЗК
    95 Єщенко Валерія Вікторівна 1 194 1 181,764 ЗК
    96 Живиця Олександра Віталіївна 1 181 1 181,56 ЗК
    97 Жидкова Катерина Геннадіївна 1 189 1 187,476 ЗК
    98 Жиленко Дар`я Анатоліївна 1 174 1 185,844 ЗК
    99 Жолудь Вікторія Вікторівна 1 188 1 190,026 ЗК
    100 Забудько Єлизавета Сергіївна 1 176 1 181,764 ЗК
    101 Збінський Данііл Євгенович 1 172 1 181,458 ЗК
    102 Згирвач Аліна Юріївна 1 175 1 182,07 ЗК
    103 Здоровець Анастасія Олександрівна 1 189 1 194,616 ЗК
    104 Зионг Тхі Тхао 1 194 1 194,412 ЗК
    105 Зіброва Єлизавета Сергіївна 1 173 1 182,478 ЗК
    106 Зіміна Ксенія Вікторівна 1 181 1 185,13 ЗК
    107 Зінченко Дарина Ігорівна 1 181 1 178,296 ЗК
    108 Зінькова Яна Олександрівна 1 178 1 182,07 ЗК
    109 Іваненко Поліна Сергіївна 3 185 1 177,888 ЗК
    110 Іванов Олександр Олексійович 1 183 1 191,352 ЗК
    111 Івлєва Маргарита Олександрівна 1 182 1 191,352 ЗК
    112 Ільченко Надія Олександрівна 1 190 1 189,822 ЗК
    113 Ісаєв Валерій Артемович 1 191 1 192,168 ЗК
    114 Кайнара Вадим Максимович 1 194 1 191,25 ЗК
    115 Калініченко Нікіта Олександрович 1 183 1 177,99 ЗК
    116 Карамі Саліба Софія Юсеф 2 185 1 194,208 ЗК
    117 Каращук Варвара Сергіївна 1 189 1 191,148 ЗК
    118 Карташева Дар`я Максимівна 1 181 1 183,294 ЗК
    119 Катриченко Валерія Валеріївна 2 187 1 180,54 ЗК
    120 Китченко Анна Віталіївна 1 183 1 192,27 ЗК
    121 Кіріченко Станіслав Віталійович 1 184 1 198,186 ЗК
    122 Книш Максим Владиславович 1 183 1 191,046 ЗК
    123 Кобзарєва Аліна Олегівна 2 178 1 178,704 ЗК
    124 Коваленко Анастасія Павлівна 1 191 1 197,37 ЗК
    125 Коваленко Андрій Олегович 1 182 1 192,678 ЗК
    126 Коваленко Єлизавета Валеріївна 1 187 1 187,986 ЗК
    127 Коваленко Єлизавета Григорівна 1 196 1 191,454 ЗК
    128 Коваль Вікторія Юріївна 2 191 1 193,8 ЗК
    129 Ковальова Ганна Сергіївна 1 180 1 195,738 ЗК
    130 Ковальчук Микола Миколайович 2 185 1 177,582 ЗК
    131 Ковальчук Софія Володимирівна 1 193 1 198,594 ЗК
    132 Когер Ярослав Денисович 1 184 1 179,01 ЗК
    133 Козирев Станіслав Денисович 1 184 1 185,742 ЗК
    134 Колібабчук Дар`я Віталіївна 1 181 1 183,192 ЗК
    135 Колінько Єлизавета Сергіївна 1 181 1 181,764 ЗК
    136 Колісниченко Олександра Вячеславівна 1 184 1 187,986 ЗК
    137 Колядич Яна Олександрівна 1 179 1 177,378 ЗК
    138 Кондратенко Олена Костянтинівна 1 194 1 183,294 ЗК
    139 Коновченко Дарина Євгенівна 1 193 1 194,82 ЗК
    140 Копитіна Валерія Сергіївна 1 189 1 185,436 ЗК
    141 Кореновська Анна Ігорівна 1 182 1 183,396 ЗК
    142 Коростій Дарина Володимирівна 1 188 1 190,536 ЗК
    143 Короткий Олександр Іванович 1 182 1 186,456 ЗК
    144 Корчагін Володимир Станіславович 1 185 1 193,086 ЗК
    145 Костенко Анастасія Ігорівна 1 173 1 188,292 ЗК
    146 Кравченко Ксенія Андріївна 1 195 1 193,8 ЗК
    147 Кресніна Марія Максимівна 1 182 1 193,902 ЗК
    148 Кривенко Анна Андріївна 1 183 1 179,214 ЗК
    149 Кривоногих Катерина Романівна 1 193 1 189,414 ЗК
    150 Криворучко Поліна Юріївна 1 182 1 180,846 ЗК
    151 Кровсикова Анастасія Кирилівна 2 192 1 195,636 ЗК
    152 Кропівний Михайло Володимирович 1 198 1 189,822 ЗК
    153 Крохмаль Гліб Дмитрович 1 185 1 193,596 ЗК
    154 Ксьонз Ольга Сергіївна 2 192 1 178,908 ЗК
    155 Кудлай Олексій Володимирович 1 175 1 181,968 ЗК
    156 Курилко Антон Олександрович 1 188 1.02 193,098 ЗК
    157 Кушнаренко Софія Іванівна 1 193 1 177,888 ЗК
    158 Лазаренко Олександра Тарасівна 1 183 1 180,744 ЗК
    159 Лазорко Максим Тарасович 1 198 1 200 ЗК
    160 Лазукіна Анастасія Вікторівна 1 179 1 183,498 ЗК
    161 Ландарь Валерія Віталіївна 1 179 1.02 179,261 ЗК
    162 Левченко Єлизавета Дмитрівна 1 185 1 182,784 ЗК
    163 Леонова Анастасія Олександрівна 1 186 1 180,744 ЗК
    164 Леонтьєв Герман Романович 1 178 1 190,536 ЗК
    165 Лимаренко Дарина Андріївна 1 186 1 184,824 ЗК
    166 Литвиненко Максим Андрійович 2 182 1 181,356 ЗК
    167 Лібман Софія Дмитрівна 1 174 1 177,48 ЗК
    168 Літвінова Валерія Олегівна 1 178 1 180,642 ЗК
    169 Логвіна Аліна Андріївна 1 184 1 180,234 ЗК
    170 Лопатко Іван Олегович 1 181 1 188,496 ЗК
    171 Лухіна Євгенія Андріївна 1 189 1 198,798 ЗК
    172 Луценко Ірина Володимирівна 1 192 1 194,208 ЗК
    173 Луценко Павло Павлович 1 181 1 182,478 ЗК
    174 Ляхова Катерина Валентинівна 1 189 1 192,168 ЗК
    175 Мазур Роман Максимович 1 193 1 182,172 ЗК
    176 Макаренко Юлія Анатоліївна 1 178 1 190,332 ЗК
    177 Маланія Мілена Давідівна 1 187 1 178,908 ЗК
    178 Малихін Артем Віталійович 1 182 1 185,946 ЗК
    179 Малікова Тетяна Володимирівна 1 186 1 178,5 ЗК
    180 Малявіна Владислава Максимівна 1 195 1 196,554 ЗК
    181 Мануілова Єлизавета Олексіївна 1 184 1 191,454 ЗК
    182 Мартем`янова Єлизавета Артемівна 1 185 1 184,926 ЗК
    183 Марущак Дар`я Русланівна 1 185 1 183,396 ЗК
    184 Марфєнкова Софія Олександрівна 1 185 1 183,6 ЗК
    185 Марченко Данило Іванович 1 190 1 186,864 ЗК
    186 Медведєв Ігор Олександрович 1 186 1 185,13 ЗК
    187 Мельник Марія Олегівна 1 184 1 182,376 ЗК
    188 Мельничук Поліна Юріївна 1 191 1 194,412 ЗК
    189 Меркулова Єлизавета Олександрівна 1 182 1 178,806 ЗК
    190 Микляєва Олена Олексіївна 1 195 1 191,454 ЗК
    191 Миргород Дмитро Геннадійович 1 180 1 186,354 ЗК
    192 Михайленко Катерина Михайлівна 2 184 1 178,806 ЗК
    193 Міхта Станіслава Сергіївна 1 180 1 179,928 ЗК
    194 Мороз Марія Станіславівна 1 179 1 183,294 ЗК
    195 Мороз Олексій Євгенович 1 179 1.02 184,255 ЗК
    196 Морока Ростислав Костянтинович 1 196 1 196,35 ЗК
    197 Мосьпан Михайло Андрійович 1 181 1 187,272 ЗК
    198 Мощенко Єлизавета Максимівна 3 196 1 195,126 ЗК
    199 Муріна Марія Олександрівна 1 183 1 182,274 ЗК
    200 Мухачова Вероніка Денисівна 1 191 1 191,556 ЗК
    201 Найда Володимир Дмитрович 1 178 1 185,742 ЗК
    202 Нарожний Микола Андрійович 1 176 1 183,294 ЗК
    203 Некрасова Ангеліна Олександрівна 1 187 1 182,784 ЗК
    204 Немерич Олександра Владиславівна 1 172 1 178,704 ЗК
    205 Несольона Людмила Олександрівна 2 188 1 181,764 ЗК
    206 Нехаєнко Софія Іванівна 3 191 1 179,724 ЗК
    207 Нечаєва Наталія Леонідівна 1 189 1.02 195,491 ЗК
    208 Ніколаєва Уляна Вячеславівна 1 193 1 199,41 ЗК
    209 Ніколаєва Юлія Вячеславівна 1 191 1 195,534 ЗК
    210 Ніколіна Ксенія Павлівна 1 178 1 182,376 ЗК
    211 Овчаренко Дар`я Антонівна 1 179 1 177,174 ЗК
    212 Олійник Дарія Іллівна 1 190 1 194,514 ЗК
    213 Омельченко Іван Андрійович 1 172 1 186,864 ЗК
    214 Онопко Максим Олексійович 1 169 1 179,622 ЗК
    215 Орел Тетяна Іванівна 1 188 1 181,254 ЗК
    216 Оршацька Марта Рубенівна 1 175 1 178,602 ЗК
    217 Осетров Іван Олександрович 1 187 1 197,166 ЗК
    218 Осетрова Вероніка Дмитрівна 1 187 1 183,702 ЗК
    219 Остроухова Катерина Максимівна 1 184 1 191,25 ЗК
    220 Охмат Крістіна Олександрівна 1 186 1 189,108 ЗК
    221 Павленко Катерина Сергіївна 1 165 1 178,296 ЗК
    222 Павленко Неля Сергіївна 2 186 1 182,274 ЗК
    223 Парасюк Дмитро Сергійович 1 189 1 188,394 ЗК
    224 Пастерюк Віола Геннадіївна 1 184 1 186,864 ЗК
    225 Пастухова Анастасія Андріївна 1 196 1 190,944 ЗК
    226 Пасюга Микита Романович 1 181 1 178,5 ЗК
    227 Пашкова Анастасія Євгенівна 3 178 1 179,826 ЗК
    228 Петренко Софія Вячеславівна 3 186 1.02 178,949 ЗК
    229 Петрова Ірина Олександрівна 1 186 1 196,044 ЗК
    230 Підгайна Поліна Ігорівна 1 188 1 178,5 ЗК
    231 Підгорна Єлизавета Олександрівна 1 178 1 185,232 ЗК
    232 Піщанська Дарія Романівна 1 189 1 184,416 ЗК
    233 Плаксун Анастасія Олександрівна 1 190 1 188,088 ЗК
    234 Повалинська Марта Робертівна 1 173 1 183,192 ЗК
    235 Поваляєв Вадим Вячеславович 1 192 1 195,432 ЗК
    236 Погорєлова Дарія Олександрівна 1 161 1 186,864 ЗК
    237 Положенцев Леонід Дмитрович 1 189 1 186,354 ЗК
    238 Полякова Анастасія Олександрівна 1 183 1 184,824 ЗК
    239 Попович Ірина Вікторівна 1 195 1 198,696 ЗК
    240 Порубай Вікторія Ярославівна 1 184 1 185,64 ЗК
    241 Приймак Дарина Вадимівна 1 193 1 192,168 ЗК
    242 Прилуцька Дар`я Владиславівна 1 183 1 177,174 ЗК
    243 Приходченко Антон Євгенович 1 170 1 186,15 ЗК
    244 Приходько Ірина Олексіївна 1 180 1 187,578 ЗК
    245 Проскурня Анастасія Ігорівна 1 178 1 180,642 ЗК
    246 Проценко Дмитро Валентинович 1 183 1 184,62 ЗК
    247 Процюк Дар`я Леонідівна 1 188 1 178,5 ЗК
    248 Радіонова Анастасія Сергіївна 1 186 1 180,03 ЗК
    249 Рамалданова Марина Тельманівна 1 182 1 178,806 ЗК
    250 Рассоха Нікіта Олегович 1 186 1 182,784 ЗК
    251 Ращупкіна Зінаїда Едуардівна 1 190 1 183,294 ЗК
    252 Ревкова Лілія Вікторівна 1 181 1 177,888 ЗК
    253 Редванський Олексій Миколайович 2 172 1 179,316 ЗК
    254 Рзаєва Аян Асаф кизи 1 188 1 196,758 ЗК
    255 Рибальченко Анастасія Олександрівна 1 189 1 182,172 ЗК
    256 Рибас Людмила Миколаївна 1 189 1 196,248 ЗК
    257 Рига Дар`я Олександрівна 1 182 1 186,966 ЗК
    258 Рижкова Дарія Костянтинівна 1 196 1 191,352 ЗК
    259 Романов Олександр Володимирович 1 179 1.02 192,162 ЗК
    260 Романова Єлизавета Василівна 1 182 1 182,376 ЗК
    261 Романюк Ірина Русланівна 1 181 1 187,578 ЗК
    262 Русіна Анастасія Миколаївна 1 170 1 179,622 ЗК
    263 Рют Валерія Олегівна 1 182 1 186,966 ЗК
    264 Сабов Михайло Михайлович 1 185 1 180,744 ЗК
    265 Свирид Анна Сергіївна 1 184 1 179,01 ЗК
    266 Семененко Катерина Сергіївна 1 191 1 182,784 ЗК
    267 Семенова Станіслава Владиславівна 1 193 1 185,436 ЗК
    268 Сергєєв Єгор Олександрович 1 169 1 189,822 ЗК
    269 Сердюк Наталія Олександрівна 1 183 1 182,172 ЗК
    270 Сизоненко Кристина Сергіївна 1 191 1 187,578 ЗК
    271 Синявська Крістіна Сергіївна 1 193 1 188,802 ЗК
    272 Сінчук Єва Романівна 1 189 1 185,334 ЗК
    273 Скиба Анна Романівна 1 185 1 187,17 ЗК
    274 Скляр Денис Ігорович 1 191 1 187,272 ЗК
    275 Скрипник Анжеліка Андріївна 1 191 1 194,616 ЗК
    276 Скріпова Марія Олексіївна 1 192 1 184,416 ЗК
    277 Соколенко Анастасія Олександрівна 1 174 1 183,6 ЗК
    278 Соколова Марія Михайлівна 1 194 1 194,514 ЗК
    279 Соколовська Анна Максимівна 1 199 1 197,472 ЗК
    280 Соловйов Данило Олександрович 1 165 1 179,622 ЗК
    281 Сороколат Марія Юріївна 1 194 1 184,314 ЗК
    282 Спасов Даніїл Андрійович 1 186 1 182,172 ЗК
    283 Ставицька Олександра Федорівна 1 163 1 185,946 ЗК
    284 Старкова Віолетта Дмитрівна 1 196 1 200 ЗК
    285 Стельмах Анастасія Вячеславівна 1 194 1 194,106 ЗК
    286 Стіба Анастасія Володимирівна 1 184 1.02 181,55 ЗК
    287 Стольніков Данило Сергійович 1 188 1 186,66 ЗК
    288 Сторожук Софія Іванівна 1 178 1 177,276 ЗК
    289 Стоянова Ксенія Антонівна 2 182 1 180,234 ЗК
    290 Ступаченко Даніїл Сергійович 1 182 1 182,784 ЗК
    291 Сухар Гліб Романович 1 184 1 186,864 ЗК
    292 Сухно Марія Юріївна 1 187 1 192,27 ЗК
    293 Таривердієва Сабіна Валехівна 1 198 1 191,862 ЗК
    294 Терещенко Ілона В`ячеславівна 1 193 1 194,31 ЗК
    295 Тімченко Катерина Станіславівна 1 196 1 200 ЗК
    296 Ткачук Роман Віталійович 1 183 1 191,862 ЗК
    297 Уваров Олександр Геннадійович 1 175 1 188,292 ЗК
    298 Удовиченко Анастасія Олексіївна 1 185 1 178,602 ЗК
    299 Ускова Дар`я Сергіївна 1 185 1 182,376 ЗК
    300 Уткіна Карина Олександрівна 1 187 1 190,128 ЗК
    301 Філоненко Дмитро Сергійович 1 192 1 189,618 ЗК
    302 Фомін Владлен Сергійович 1 179 1.02 178,325 ЗК
    303 Фурман Людмила Олександрівна 1 180 1 177,888 ЗК
    304 Х`юз Злата 1 198 1 185,742 ЗК
    305 Ха Тхань Куинь 1 183 1 197,064 ЗК
    306 Хайдарова Азіза Дустмухамадівна 1 197 1 193,596 ЗК
    307 Хан Даніїл Іхсан 1 173 1 183,396 ЗК
    308 Харламова Катерина Артемівна 1 186 1 177,582 ЗК
    309 Харченко Любов Віталіївна 1 181 1 186,558 ЗК
    310 Хаустова Маргарита Максимівна 1 184 1 194,514 ЗК
    311 Хвостенко Катерина Сергіївна 1 190 1 189,516 ЗК
    312 Хохлов Микола Олександрович 1 198 1 190,944 ЗК
    313 Худадатова Есміра Гамеддін кизи 2 177 1 178,806 ЗК
    314 Худакормова Анастасія Юріївна 1 193 1 199,512 ЗК
    315 Худишева Софія Дмитрівна 1 179 1 177,378 ЗК
    316 Цикало Богдан Миколайович 1 169 1 191,25 ЗК
    317 Цінкевич Юлія Богданівна 1 185 1 179,418 ЗК
    318 Чекой Марина Олександрівна 1 183 1 187,68 ЗК
    319 Чепурна Вікторія Денисівна 2 184 1 179,112 ЗК
    320 Черепащук Оксана Ігорівна 1 169 1 178,296 ЗК
    321 Черкашин Гліб Олексійович 1 186 1 181,05 ЗК
    322 Черкашина Марія Валеріївна 1 191 1 188,7 ЗК
    323 Чернега Владислав Вікторович 1 186 1 184,62 ЗК
    324 Чернявська Марія Володимирівна 1 186 1 183,702 ЗК
    325 Чернявський Андрій Володимирович 1 184 1 191,046 ЗК
    326 Чистяков Олександр Андрійович 1 185 1 181,254 ЗК
    327 Чірва Софія Юріївна 1 194 1 177,174 ЗК
    328 Чупін Микита Олександрович 1 173 1 188,19 ЗК
    329 Шаніна Вікторія Віталіївна 1 180 1 178,092 КВ-1
    330 Шаповал Анастасія Сергіївна 1 194 1 195,432 ЗК
    331 Шаповал Дарія Володимирівна 2 186 1.02 186,96 ЗК
    332 Шаталова Вікторія Броніславівна 1 185 1 188,292 ЗК
    333 Швець Єлизавета Тимурівна 1 191 1 184,722 ЗК
    334 Шевцова Яна Андріївна 1 183 1.02 178,116 ЗК
    335 Шевченко Анастасія Юріївна 1 182 1 179,622 ЗК
    336 Шевченко Дар`я Юріївна 1 187 1 179,724 ЗК
    337 Шевченко Юлій Тимофійович 1 192 1 183,804 ЗК
    338 Шкаревська Юлія Григорівна 1 185 1 189,72 ЗК
    339 Шмуліч Єкатерина Олександрівна 1 171 1 180,642 КВ-1
    340 Шпалинська Поліна Вікторівна 1 186 1 184,11 ЗК
    341 Шпитальна Єлизавета Олегівна 1 183 1 177,582 ЗК
    342 Шуваєва Наталія Андріївна 3 172 1 181,56 ЗК
    343 Щербак Софія Андріївна 1 184 1 182,478 ЗК
    344 Юдін Антон Артурович 1 182 1 180,642 ЗК
    345 Юрова Анна Андріївна 1 188 1.02 192,266 ЗК
    346 Яловега Катерина Станіславівна 1 178 1 181,56 ЗК
    347 Яловенко Анастасія Володимирівна 1 173 1 177,888 ЗК
    348 Янов Ростислав Олегович 1 182 1 184,008 ЗК
    349 Ярова Анастасія Едуардівна 1 195 1 199,818 ЗК
    350 Ярош Дар`я Володимирівна 2 188 1 179,316 ЗК
    351 Ярош Ксенія Ігорівна 1 190 1 182,07 ЗК
    352 Ярошевська Анна Олександрівна 1 198 1 188,19 ЗК
    353 Яушева Олександра Романівна 1 178 1 178,398 ЗК
    354 Ячмєньова Еліна Сергіївна 1 193 1 177,378 ЗК

     

    ВСТУПНИКИ-ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ, ЗАРАХОВАНІ НА МІСЦЯ НАВЧАННЯ

    ЗА КОШТИ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

    НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ “МЕДИЦИНА” з 01 вересня 2021 року

    (Протокол №48 засідання Приймальної комісії від 23 липня 2021 року)

    (Наказ ХНМУ від 23.07.2021 року №393-c)

    № з/п Прізвище, ім’я, по батькові Пріоритетність Середній бал документу про ПЗСО Сільський коефіцієнт Конкурсний бал Спеціальні умови участі у конкурсі
    1 300-7388429 1 193 1 194,106 КВ-2
    2 300-7419144 1 187 1 185,436 КВ-2
    3 300-7593652 1 177 1 180,642 КВ-2
    4 300-7376629 1 189 1 178,296 КВ-2
    5 300-7579411 1 189 1 177,072 КВ-2
    6 300-7575532 1 161 1 175,236 КВ-2
    7 300-7572797 1 176 1 173,298 КВ-2
    8 300-7583424 1 184 1 172,074 КВ-2
    9 300-7577827 1 178 1 171,462 КВ-2
    10 300-7577982 1 180 1 168,300 КВ-2
    11 300-7449856 1 186 1 168,198 КВ-2
    12 300-7572356 1 194 1 168,096 КВ-2
  • НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ "ПЕДІАТРІЯ"

    ВСТУПНИКИ-ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ, ЗАРАХОВАНІ НА МІСЦЯ НАВЧАННЯ

     ЗА КОШТИ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

     НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ “ПЕДІАТРІЯ” з 01 вересня 2021 року

     (Протокол №56 засідання Приймальної комісії від 09 серпня 2021 року)

     (Наказ ХНМУ від 09.08.2021 року №430-с)

    № з/п Прізвище, ім’я, по батькові Пріоритетність Середній бал документу про ПЗСО Сільський коефіцієнт Конкурсний бал Спеціальні умови участі у конкурсі
    1 Безуса Марія Сергіївна 3 179 1 176,256 ЗК
    2 Бондаренко Ярослав Дмитрович 2 192 1 175,95 ЗК
    3 Боровський Борис Михайлович 2 183 1 175,746 ЗК
    4 Гончарук Марина Олександрівна 1 191 1 190,944 ЗК
    5 Гуржей Дар`я Ігорівна 1 185 1 177,276 ЗК
    6 Машталер Ольга Андріївна 1 180 1.02 193,618 ЗК
    7 Мурашкіна Анна Олександрівна 1 188 1 194,616 ЗК
    8 Просол Карина Вячеславівна 1 187 1 179,316 ЗК
    9 Симченко Олена Віталіївна 1 179 1 191,25 ЗК
    10 Сівак Поліна Михайлівна 1 194 1 178,806 ЗК
    11 Снурнікова Марія Сергіївна 2 169 1 176,97 ЗК
    12 Трофименко Валерія Володимирівна 1 180 1 178,296 ЗК
    13 Хахаміді Альона Павлівна 3 178 1 175,95 ЗК

     

    ВСТУПНИКИ-ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ, ЗАРАХОВАНІ НА МІСЦЯ НАВЧАННЯ

    ЗА КОШТИ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

    НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ “ПЕДІАТРІЯ” з 01 вересня 2021 року

    (Протокол №48 засідання Приймальної комісії від 23 липня 2021 року)

    (Наказ ХНМУ від 23.07.2021 року №393-с)

    № з/п Прізвище, ім’я, по батькові Пріоритетність Середній бал документу про ПЗСО Сільський коефіцієнт Конкурсний бал Спеціальні умови участі у конкурсі
    1 300-7584639 1 175 1 177,276 КВ-2
  • НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ "СТОМАТОЛОГІЯ"

    ВСТУПНИКИ-ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ, ЗАРАХОВАНІ  НА  МІСЦЯ НАВЧАННЯ

    ЗА  КОШТИ  ДЕРЖАВНОГО  БЮДЖЕТУ СТОМАТОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

    НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ “СТОМАТОЛОГІЯ” з 01 вересня 2021 року

    (Протокол №56 засідання Приймальної комісії від 09 серпня 2021 року)

     (Наказ ХНМУ від 09.08.2021 року №430-с)

    № з/п Прізвище, ім’я, по батькові Пріоритетність Середній бал документу про ПЗСО Сільський коефіцієнт Конкурсний бал Спеціальні умови участі у конкурсі
    1 Демченко Ростислав Іванович 1 191 1.02 197,884 ЗК
    2 Криворучко Юлія Вікторівна 1 169 1 179,622 КВ-1
    3 Лєжнєва Тетяна Олегівна 1 199 1 198,594 ЗК
    4 Мазніченко Юлія Олексіївна 1 191 1 198,696 ЗК

     

    ВСТУПНИКИ-ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ, ЗАРАХОВАНІ НА МІСЦЯ НАВЧАННЯ

    ЗА КОШТИ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ СТОМАТОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

    НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ “СТОМАТОЛОГІЯ” з 01 вересня 2021 року

    (Протокол №48 засідання Приймальної комісії від 23 липня 2021 року)

    (Наказ ХНМУ від 23.07.2021 року №393-с)

    № з/п Прізвище, ім’я, по батькові Пріоритетність Середній бал документу про ПЗСО Сільський коефіцієнт Конкурсний бал Спеціальні умови участі у конкурсі
    1 300-7598969 1 184 1 191,964 КВ-2
  • НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ "ТЕХНОЛОГІЇ МЕДИЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ"

    ВСТУПНИКИ-ГРОМАДЯНИ  УКРАЇНИ,  ЗАРАХОВАНІ НА МІСЦЯ НАВЧАННЯ

    ЗА  КОШТИ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

    НА  СПЕЦІАЛЬНІСТЬ “ТЕХНОЛОГІЇ МЕДИЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ  ТА  ЛІКУВАННЯ” з 01 вересня 2021 року

    (Протокол №56 засідання Приймальної комісії від 09 серпня 2020 року)

    (Наказ ХНМУ від 09.08.2021 року №431-с)

    № з/п Прізвище, ім’я, по батькові Пріоритетність Середній бал документу про ПЗСО Сільський коефіцієнт Конкурсний бал Спеціальні умови участі у конкурсі
    1 Болтвин Анастасія Павлівна 2 190 1 178,806 ЗК
    2 Головненко Софія Сергіївна 1 190 1 190,842 ЗК

     

     

  • НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ "ФІЗИЧНА ТЕРАПІЯ, ЕРГОТЕРАПІЯ"

    ВСТУПНИКИ-ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ, ЗАРАХОВАНІ НА МІСЦЯ НАВЧАННЯ

    ЗА КОШТИ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

    НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ “ФІЗИЧНА ТЕРАПІЯ, ЕРГОТЕРАПІЯ” з 01 вересня 2021 року

    (Протокол №56 засідання Приймальної комісії від 09 серпня 2021 року)

    (Наказ ХНМУ від 09.08.2021 року №431-с)

    № з/п Прізвище, ім’я, по батькові Пріоритетність Середній бал документу про ПЗСО Сільський коефіцієнт Конкурсний бал Спеціальні умови участі у конкурсі
    1 Гурська Марина Ігорівна 1 188 1 186,966 ЗК
    2 Дзеркалій Каріна Іванівна 1 187 1.02 184,671 ЗК
    3 Пильщик Світлана Віталіївна 5 165 1 150,042 КВ-1
    4 Подгорна Анна Євгенівна 1 185 1 185,028 ЗК
    5 Рогова Вікторія Віталіївна 1 178 1 183,498 ЗК

     

    ВСТУПНИКИ-ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ, ЗАРАХОВАНІ НА МІСЦЯ НАВЧАННЯ

    ЗА КОШТИ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

    НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ “ТЕХНОЛОГІЇ МЕДИЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ” з 01 вересня 2021 року

    (Протокол №48 засідання Приймальної комісії від 23 липня 2021 року)

    (Наказ ХНМУ від 23.07.2021 року №394-с)

    № з/п Прізвище, ім’я, по батькові Пріоритетність Середній бал документу про ПЗСО Сільський коефіцієнт Конкурсний бал Спеціальні умови участі у конкурсі
    1 300-7571849 1 173 1 168,912 КВ-2
  • НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «МЕДСЕСТРИНСТВО»

    ВСТУПНИКИ – ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ, ЗАРАХОВАНІ НА МІСЦЯ НАВЧАННЯ

    ЗА КОШТИ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

    НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «МЕДСЕСТРИНСТВО» з 01 вересня 2021 року

    (Протокол №56 засідання Приймальної комісії від 09 серпня 2021 року)

    (Наказ ХНМУ від 09 серпня 2021 року №432-с)

    № з/п ПІБ Українська мова Математика Основи сестринської справи Конкурсний бал
    1 Леонова Олена Олексіївна 181 142 158 159,750
    2 Златковська Анна Олегівна 148 165 151 153,750
    3 Горбунова Єлизавета Андріївна 155 135 155 150,000
    4 Декіна Дар`я Миколаївна 160 113 156 146,250
    5 Лавренко Едуард Денисович 132 140 129 132,500
Списки зарахованих на місця навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб
  • ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «МЕДСЕСТРИНСТВО»

    ВСТУПНИКИ – ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ, ЗАРАХОВАНІ НА МІСЦЯ НАВЧАННЯ

     

    ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ ТА/АБО ЮРИДИЧНИХ ОСІБ МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

     

    ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «МЕДСЕСТРИНСТВО» (ОС «Бакалавр», заочна форма здобуття освіти, 1 рік 10 міс.) у 2021 році

    (Протокол №60 засідання Приймальної комісії від 17 серпня 2021 року)

    (Наказ ХНМУ від 17 серпня 2021 року №447-с)

    № з/п Прізвище, ім’я, по батькові Конкурсний бал
    1 Бережна Наталія Іванівна 154,250
    2 Гук Аліна Анатоліївна 138,500
    3 Зунтов Олексій Русланович 154,000
    4 Кулик Анастасія Віталіївна 150,500
    5 Лисенко Любов Вячеславівна 123,000
    6 Носач Тетяна Володимирівна 136,250
    7 Пивоварова Анастасія Артемівна 128,250
    8 Роменська Еліна Василівна 151,250
    9 Снігаренко Ілона Михайлівна 135,750

    ВСТУПНИКИ – ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ, ЗАРАХОВАНІ НА МІСЦЯ НАВЧАННЯ

     

    ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ ТА/АБО ЮРИДИЧНИХ ОСІБ МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

     

    ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «МЕДСЕСТРИНСТВО» (ОС «Бакалавр», денна форма здобуття освіти, 1 рік 10 міс.) у 2021 році

    (Протокол №60 засідання Приймальної комісії від 17 серпня 2021 року)

    (Наказ ХНМУ від 17 серпня 2021 року №446-с)

    № з/п Прізвище, ім’я, по батькові Конкурсний бал
    1 Болдарь Ілля Олегович 156,250

    ВСТУПНИКИ – ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ, ЗАРАХОВАНІ НА МІСЦЯ НАВЧАННЯ

     

    ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ ТА/АБО ЮРИДИЧНИХ ОСІБ МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

     

    ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «МЕДСЕСТРИНСТВО» (ОС «Бакалавр», заочна форма здобуття освіти 10 міс.) у 2021 році

    (Протокол №60 засідання Приймальної комісії від 17 серпня 2021 року)

    (Наказ ХНМУ від 17 серпня 2021 року №447-с)

    № з/п Прізвище, ім’я, по батькові Конкурсний бал
    1 Аніщенко Анастасія Сергіївна 139,750
    2 Балика Олена Сергіївна 156,250
    3 Білоус Дар`я Владиславівна 144,500
    4 Ганевич Віолетта Андріївна 146,000
    5 Герасімчук Ганна Олегівна 152,250
    6 Герман Влада Ігорівна 125,500
    7 Гринішак Тетяна Олегівна 140,250
    8 Груздо Наталія Миколаївна 148,000
    9 Каюн Юлія Сергіївна 124,500
    10 Колєснік Анна Юріївна 149,500
    11 Кригіна Юлія Олександрівна 124,250
    12 Крюкова Лейла Євгеніївна 165,250
    13 Курова Оксана Григорівна 135,750
    14 Кюрчева Дар`я Павлівна 130,000
    15 Лисяк Надія Віталіївна 141,000
    16 Логоша Інна Володимирівна 139,500
    17 Міщенко Вікторія Юріївна 164,000
    18 Назарова Юлія Віталіївна 152,500
    19 Недорубко Юлія Станіславівна 151,500
    20 Ошуркевич Юлія Володимирівна 150,750
    21 Пєстова Анна Романівна 173,750
    22 Софієнко Катерина Павлівна 142,500
    23 Столбова Юлія Василівна 145,750
    24 Фетісова Анастасія Валеріївна 145,750
    25 Цибаньова Аліна Вячеславівна 133,750
    26 Шулега Юлія Олександрівна 153,750

    ВСТУПНИКИ – ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ, ЗАРАХОВАНІ НА МІСЦЯ НАВЧАННЯ

     

    ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ ТА/АБО ЮРИДИЧНИХ ОСІБ МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

     

    ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «МЕДСЕСТРИНСТВО» (ОС «Бакалавр», денна форма здобуття освіти, 10 міс.) у 2021 році

    (Протокол №60 засідання Приймальної комісії від 17 серпня 2021 року)

    (Наказ ХНМУ від 17 серпня 2021 року №446-с)

    № з/п Прізвище, ім’я, по батькові Конкурсний бал
    1. Гусєва Віолєтта Олексіївна 126,750
    2. Додиван Аліна Олександрівна 137,250
    3. Умріхіна Анастасія Юріївна 127,250

    ВСТУПНИКИ – ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ, ЗАРАХОВАНІ НА МІСЦЯ НАВЧАННЯ

    ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ ТА/АБО ЮРИДИЧНИХ ОСІБ МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

    ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «МЕДСЕСТРИНСТВО» (МАГІСТР, заочна форма) у 2021 році

    (Протокол №56 засідання Приймальної комісії від 01 вересня 2021 року)

    (Наказ ХНМУ від 09.08.2021 року №428-с)

    № з/п ПІБ Середній бал диплома Клінічне

    медсестринство

    ЄВІ з іноземної

    мови

    Конкурсний бал
    1 Михайленко Анна Олександрівна 9 140 116 143,000
    2 Пікіна Марія Віталіївна 11 148 116 151,000
    3 Сергієнко Альона Ігорівна 16 176 170 190,500
  • ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «СОЦІАЛЬНА РОБОТА»

    ВСТУПНИКИ- ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ, ЗАРАХОВАНІ НА МІСЦЯ НАВЧАННЯ

    ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ ТА/АБО ЮРИДИЧНИХ ОСІБ МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

    ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «СОЦІАЛЬНА РОБОТА» (ОС «Бакалавр», заочна форма здобуття освіти) з 01 вересня 2021 року

    (Протокол №60 засідання Приймальної комісії від 17 серпня 2021 року)

    (Наказ ХНМУ від 17 серпня 2021 року №445-с)

    № з/п Прізвище, ім’я, по батькові Конкурсний бал
    1 Власенко Карина Патівна 153,510
    2 Одринська Владислава Юріївна 129,540
    3 Стахурська Анастасія Сергіївна 142,086
    4 Хачатрян Аліна Лерніківна 112,914

    ВСТУПНИКИ- ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ, ЗАРАХОВАНІ НА МІСЦЯ НАВЧАННЯ

     

    ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ ТА/АБО ЮРИДИЧНИХ ОСІБ МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

     

    ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «СОЦІАЛЬНА РОБОТА» (ОС «Бакалавр», денна форма здобуття освіти) з 01 вересня 2021 року

    (Протокол №60 засідання Приймальної комісії від 17 серпня 2021 року)

    (Наказ ХНМУ від 17 серпня 2021 року №444-с)

    № з/п Прізвище, ім’я, по батькові Конкурсний бал
    1 Бакалінська Анастасія Сергіївна 124,432
  • ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «ФІЗИЧНА ТЕРАПІЯ, ЕРГОТЕРАПІЯ»

    ВСТУПНИКИ – ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ, ЗАРАХОВАНІ НА МІСЦЯ НАВЧАННЯ

    ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ ТА/АБО ЮРИДИЧНИХ ОСІБ МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

    ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «ФІЗИЧНА ТЕРАПІЯ, ЕРГОТЕРАПІЯ» ОС «БАКАЛАВР» з 01 вересня 2021 року

    (Протокол №60 засідання Приймальної комісії від 17 серпня 2021 року)

    (Наказ ХНМУ від 17 серпня 2021 року №443-с)

    № з/п Прізвище, ім’я, по батькові Конкурсний бал
    1 Авагян Гамлет Геворгович 145,656
    2 Батрак Олександра Сергіївна 139,128
    3 Близнюк Олексій Сергійович 139,128
    4 Бойченко Уляна Костянтинівна 148,206
    5 Варченко Анастасія Олександрівна 160,854
    6 Гавриляк Римма Олександрівна 166,770
    7 Гарбузов Олександр Олександрович 130,764
    8 Гнутова Мирослава Віталіївна 154,530
    9 Григоренко Лоліта Валеріївна 147,900
    10 Діхтяренко Марія Василівна 174,930
    11 Доскач Яна Олексіївна 167,994
    12 Заболотна Ірина Юріївна 168,504
    13 Зарубіна Валерія Андріївна 168,096
    14 Каширіна Карина Олександрівна 136,272
    15 Ковальов Ярослав Павлович 173,400
    16 Кушнір Михайло Сергійович 159,936
    17 Лабковська Марина Олександрівна 163,710
    18 Лисак Юлія Миколаївна 130,560
    19 Літвінцєва Поліна Олександрівна 172,992
    20 Магаріс Адам Алі 116,994
    21 Маківець Наталія Сергіївна 161,262
    22 Маркевич Дар`я Іванівна 153,306
    23 Осіковська Поліна Вадимівна 147,186
    24 Панаскін Олександр Олександрович 170,748
    25 Пурей Дар`я Андріївна 162,282
    26 Рубан Катерина Сергіївна 165,444
    27 Скирда Анна Сергіївна 169,830
    28 Фарзалієва Раміля Відалят кизи 169,830
    29 Фірузей Реза Ахмад 130,866
    30 Худошин Єгор Олексійович 158,304
    31 Шаповаленко Марія Анатоліївна 150,654

    ВСТУПНИКИ – ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ, ЗАРАХОВАНІ НА МІСЦЯ НАВЧАННЯ

    ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ ТА/АБО ЮРИДИЧНИХ ОСІБ МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

    ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ “ФІЗИЧНА ТЕРАПІЯ, ЕРГОТЕРАПІЯ”, (МАГІСТР, денна форма) у 2021 році

    (Протокол №56 засідання Приймальної комісії від 01 вересня 2021 року)

    (Наказ ХНМУ від 09.08.2021 року №429-с)

    № з/п ПІБ Середній бал диплома Основи фізичної реабілітації Іноземна

    мова

    Конкурсний бал
    1 Андрюхін Дмитро Андрійович 13 171 100 166,250
    2 Ахрамєєва Олена Анатоліївна 18 187 193 206,500
    3 Бакуменко Владислав Олегович 11 164 111 161,750
    4 Білик Юлія Юріївна 15 159 121 164,500
    5 Воронков Родіон Віталійович 12 154 125 158,750
    6 Гончарова Владислава Артурівна 12 172 138 175,500
    7 Заковряшина Альона Юріївна 13 144 106 147,500
    8 Замазій Володимир Ігорович 10 133 156 148,750
    9 Кондратьєв Антон Сергійович 13 158 100 156,500
    10. Лаврова Валерія Олегівна 12 128 111 135,750
    11. Лобушко Віктор Вікторович 10 138 144 149,500
    12. Мовсесов Юрій Олександрович 10 151 106 149,750
    13. Несміян Катерина Андріївна 15 147 189 172,500
    14. Опришко Євгеній Олегович 12 153 125 158,000
    15. Пінчук Марія Володимирівна 14 148 106 151,500
  • НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ТЕХНОЛОГІЇ МЕДИЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ»

    ВСТУПНИКИ – ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ, ЗАРАХОВАНІ НА МІСЦЯ НАВЧАННЯ

     

    ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

     

    НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ТЕХНОЛОГІЇ МЕДИЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ» ОС «БАКАЛАВР» з 01 вересня 2021 року

    (Протокол №60 засідання Приймальної комісії від 17 серпня 2021 року)

    (Наказ ХНМУ від 17 серпня 2021 року №443-с)

    № з/п Прізвище, ім’я, по батькові Конкурсний бал
    1 Барабуля Юлія Ігорівна 162,588
    2 Бочарнікова Олена Сергіївна 151,062
    3 Велигоша Дар`я Сергіївна 170,136
    4 Вербовецька Анна Анатоліївна 132,702
    5 Воробйова Анна Олексіївна 153,816
    6 Гармаш Станіслав Сергійович 154,187
    7 Єфіменко Катерина Юріївна 149,838
    8 Зеленська Валерія Олександрівна 166,056
    9 Іощенко Лада Олексіївна 147,594
    10 Кадєєва Анастасія Андріївна 154,938
    11 Колоколова Карина Віталіївна 117,504
    12 Корякіна Альона Ігорівна 158,610
    13 Лисенко Марина Євгенівна 147,594
    14 Меченова Дар`я Олексіївна 122,502
    15 Мороз Дарина Андріївна 170,544
    16 Мурских Альона Андріївна 159,018
    17 Некрасов Артур Вікторович 168,402
    18 Підлісна Дар`я Олександрівна 145,452
    19 Раджі Амір Назіх Абдель Азіз 141,066
    20 Розумій Аркадій Станіславович 160,140
    21 Свистун Дар`я Костянтинівна 169,932
    22 Січінава Ніно Тенгізівна 170,442
    23 Токаренко Юлія Вікторівна 142,698
    24 Удовіченко Владислав Олександрович 152,490
    25 Хоменко Єлизавета Вікторівна 165,111
    26 Цвід Владислав Михайлович 155,856
    27 Чернова Єлизавета Сергіївна 162,690
    28 Чичендаєва Дар`я Михайлівна 171,054
    29 Шемякіна Надія Олегівна 163,812
    30 Якименко Владислава Сергіївна 147,594

    ВСТУПНИКИ – ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ, ЗАРАХОВАНІ НА МІСЦЯ НАВЧАННЯ

    ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ ТА/АБО ЮРИДИЧНИХ ОСІБ МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

    НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ТЕХНОЛОГІЇ МЕДИЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ», 3 КУРС (БАКАЛАВР)

    з 01 вересня 2021 року

    (Протокол №56 засідання Приймальної комісії від 09 серпня 2021 року)

    (Наказ ХНМУ від 09.08.2021 року №433-с)

    № з/п Прізвище, ім’я, по батькові Конкурсний бал
    1 Алексєєва Вікторія Володимирівна 156,500
    2 Гричан Вероніка Андріївна 155,750

    ВСТУПНИКИ – ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ, ЗАРАХОВАНІ НА МІСЦЯ НАВЧАННЯ

    ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

    ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ “ТЕХНОЛОГІЇ МЕДИЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ”(МАГІСТР, денна) у 2021 році

    (Протокол №56 засідання Приймальної комісії від 01 вересня 2021 року)

    (Наказ ХНМУ від 09.08.2021 року №427-с)

    № з/п ПІБ Середній бал диплома Клінічна

    лабораторна діагностика

    ЄВІ з іноземної

    мови

    Конкурсний бал
    1 Буряк Любов Григорівна 10 136 100 137,000
    2 Верескун Юлія Павлівна 12 161 116 161,750
    3 Лебединський Олександр Олександрович 11 150 147 160,250
    4 Мариніч Вікторія Вікторівна 20 200 147 206,750
    5 Мурченко Максим Віталійович 13 165 100 161,750
    6 Павленко Вікторія Віталіївна 9 152 121 153,250
    7 Півень Ірина Юріївна 16 194 128 193,500
    8 Симончук Владислав Андрійович 12 159 106 157,750
    9 Сорока Яніна Миколаївна 14 197 106 188,250
    10. Чикобава Ланітта Гелівна 17 187 128 189,250
    11. Шевченко Вероніка Вячеславівна 12 169 141 174,000
    12. Ширінова Айшен Нураддінівна 14 142 100 145,500
  • НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «СТОМАТОЛОГІЯ»

    ВСТУПНИКИ – ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ, ЗАРАХОВАНІ НА МІСЦЯ НАВЧАННЯ

     

    ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ ТА/АБО ЮРИДИЧНИХ ОСІБ СТОМАТОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

     

    НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «СТОМАТОЛОГІЯ» з 01 вересня 2021 року

    (Протокол №60 засідання Приймальної комісії від 17 серпня 2021 року)

    (Наказ ХНМУ від 17 серпня 2021 року №442-с)

    № з/п Прізвище, ім’я, по батькові Конкурсний бал
    1 Андрущенко Єлизавета Сергіївна 185,844
    2 Бєлоконов Олексій Олександрович 173,298
    3 Блохін Денис Андрійович 181,764
    4 Блудов Віталій Володимирович 172,992
    5 Бондар Анастасія Юріївна 175,950
    6 Бондарь Валерія Олексіївна 163,404
    7 В`язова Дар`я Олександрівна 178,704
    8 Виборна Анна Віталіївна 175,236
    9 Гаджієва Маріян Ібрагім-Гаджіївна 169,218
    10 Гаращенко Олег Владиславович 184,008
    11 Гаркушина Анастасія Андріївна 183,702
    12 Геворгян Еліза Артушівна 169,320
    13 Геворгян Тігран Ашотович 185,087
    14 Гільтяй Поліна Юріївна 185,742
    15 Гопкало Юлія Олександрівна 171,258
    16 Горобець Марія Юріївна 179,520
    17 Гуліда Марія Максимівна 165,546
    18 Гунько Єва Олексіївна 180,642
    19 Денисенко Ростислав Володимирович 173,502
    20 Дереберя Анастасія Андріївна 182,784
    21 Дикун Максим Петрович 182,580
    22 Дронов Павло Васильович 176,460
    23 Жибіка Антон Дмитрович 175,950
    24 Жила Аліна Олексіївна 188,904
    25 Жинкевич Олександра Валеріївна 190,332
    26 Житна Ангеліна Сергіївна 188,394
    27 Завалієнко Микита Євгенович 165,852
    28 Закорвашевич Валерія Павлівна 171,360
    29 Ігнатенко Олександра Юріївна 175,338
    30 Карцелюбова Стелла Павлівна 161,568
    31 Кисельов Микита Вадимович 191,556
    32 Клочко Марія Сергіївна 191,352
    33 Книш Давид Дмитрович 169,830
    34 Коваленко Ліліана Віталіївна 179,214
    35 Коловоротна Марія Олегівна 173,910
    36 Костенко Єлизавета Анатоліївна 181,254
    37 Крамаренко Христина Сергіївна 184,824
    38 Кукла Мілана Миколаївна 159,426
    39 Литвин Єлизавета Дмитрівна 181,764
    40 Лісова Даріна Вячеславівна 191,760
    41 Малько Вікторія Володимирівна 175,032
    42 Мамедов Ріяд Рахім огли 169,728
    43 Мирошниченко Андрій Олександрович 176,766
    44 Набок Костянтин Валерійович 170,034
    45 Нижник Діана Валентинівна 166,974
    46 Нікіткова Анастасія Олександрівна 178,704
    47 Орловець Єлисавета Олексіївна 168,402
    48 Пархоменко Володимир Сергійович 170,850
    49 Пільгуй Наталія Володимирівна 182,886
    50 Позняков Олексій Андрійович 163,200
    51 Попова Валерія Олександрівна 175,950
    52 Попова Ганна Анатоліївна 164,424
    53 Прокопенко Юлія Юріївна 190,332
    54 Пупкова Дар`я Дмитрівна 170,340
    55 Рижих Микита Володимирович 185,742
    56 Рижкова Карина Артемівна 178,704
    57 Рогачевська Катерина Валеріївна 179,826
    58 Самойленко Данило Миколайович 181,764
    59 Семерніна Марія Григорівна 193,902
    60 Синкова Регіна Володимирівна 191,964
    61 Скриннік Марія Вадимівна 177,480
    62 Спартесний Святослав Валентинович 175,236
    63 Степанов Олексій Володимирович 176,970
    64 Тарасенко Артем Андрійович 187,884
    65 Тарасова Юлія Вадимівна 167,280
    66 Татаренко Софія Олександрівна 177,378
    67 Тишковець Валентина Всеволодівна 194,763
    68 Тіщенко Кирило Вікторович 180,438
    69 Український Олександр Русланович 192,576
    70 Феньков Максим Андрійович 176,154
    71 Хавелов Владислав Дмитрович 186,252
    72 Халізєва Анастасія Сергіївна 189,108
    73 Халіна Катерина Сергіївна 173,298
    74 Чан Тхі Хуен Ань 183,090
    75 Чухіль Катерина Олександрівна 180,846
    76 Шаповал Лазар Сергійович 174,522
  • НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ПЕДІАТРІЯ»

    ВСТУПНИКИ – ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ, ЗАРАХОВАНІ НА МІСЦЯ НАВЧАННЯ

     

    ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ ТА/АБО ЮРИДИЧНИХ ОСІБ МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

     

    НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ПЕДІАТРІЯ» з 01 вересня 2021 року

    (Протокол №60 засідання Приймальної комісії від 17 серпня 2021 року)

    (Наказ ХНМУ від 17 серпня 2021 року №442-с)

    № з/п Прізвище, ім’я, по батькові Конкурсний бал
    Кулик Денис Євгенович 169,116
  • НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «МЕДИЦИНА»

    ВСТУПНИКИ – ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ, ЗАРАХОВАНІ НА МІСЦЯ НАВЧАННЯ

    ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ ТА/АБО ЮРИДИЧНИХ ОСІБ МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

    НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «МЕДИЦИНА» з 01 вересня 2021 року

    (Протокол №60 засідання Приймальної комісії від 17 серпня 2021 року)

    (Наказ ХНМУ від 17 серпня 2021 року №442-с)

    № з/п Прізвище, ім’я, по батькові Конкурсний бал
    1 Белякова Анна Андріївна 163,200
    2 Білогривова Еліна Ігорівна 168,500
    3 Гусейнова Айсел Мовлан кизи 157,794
    4 Димніч Лідія Юріївна 188,904
    5 Ерріталі Анастасія Олегівна 183,702
    6 Зав`язкіна Софія Олегівна 167,586
    7 Когут Марія Михайлівна 175,134
    8 Лєбєдєва Єлизавета Денисівна 175,850
    9 Марченко Єлизавета Миколаївна 177,072
    10 Мірошник Олександра Олександрівна 176,460
    11 Оруджев Гасан Таріельович 168,096
    12 Павлов Олексій Олександрович 181,968
    13 Пономаренко Анастасія Леонідівна 178,325
    14 Салабай Діана Володимирівна 165,648
    15 Салієва Нурія Файезівна 185,232
    16 Светлов Ярослав Володимирович 175,542
    17 Тарасова Марія Сергіївна 177,582
    18 Терещенко Дарина Дмитрівна 174,726
    19 Тимченко Анастасія Андріївна 173,196
    20 Філіпов Євгеній Сергійович 177,072
    21 Царьова Катерина Андріївна 169,524
    22 Шаповал Роза Олександрівна 173,435
    23 Шевченко Анастасія Володимирівна 168,606
  • ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ»

    ВСТУПНИКИ – ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ, ЗАРАХОВАНІ НА МІСЦЯ НАВЧАННЯ

    ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ ТА/АБО ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

    НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ

    ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ» (магістр, заочна форма) у 2021 році

    (Протокол №56 засідання Приймальної комісії від 09 серпня 2021 року)

    (Наказ ХНМУ від 09.08.2021 року №4-сдв)

    № з/п ПІБ Середній бал диплому Основи економіки та управління Іноземна мова

     

    Конкурсний бал
    1 Борисенко Євгеній Євгенійович 10 125 136 137,750
    2 Вернігор Ольга Юріївна 13 130 160 150,500
    3 Гарбуз Ділара Мамед кизи 16 130 189 160,750
    4 Гречаніна Юлія Борисівна 19 147 177 173,500
    5 Дзюбенко Юлія Василівна 14 168 182 185,500
    6 Ечина Світлана Михайлівна 14 160 175 177,750
    7 Ковальов Артем Миколайович 10 156 193 175,250
    8 Кузнецова Мілена Олександрівна 15 139 191 167,000
    9 Лозовська Віталіна Володимирівна 11 163 168 175,250
    10. Молодан Людмила Володимирівна 16 138 140 154,500
    11. Павлова Катерина Андріївна 12 168 187 184,750
    12. Резниченко Людмила Олександрівна 19 154 180 179,500
    13. Скалій Микола Миколайович 20 163 184 188,250
    14. Смородський Віталій Олександрович 10 159 125 160,500
    15. Спасібо Анастасія Петрівна 16 148 182 172,500
  • ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ “ОСВІТНІ, ПЕДАГОГІЧНІ НАУКИ”

    ВСТУПНИКИ – ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ, ЗАРАХОВАНІ НА МІСЦЯ НАВЧАННЯ

    ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ ТА/АБО ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

    НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ

    ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ “ОСВІТНІ, ПЕДАГОГІЧНІ НАУКИ”, (МАГІСТР, заочна форма) у 2021 році

    (Протокол №56 засідання Приймальної комісії від 01 вересня 2021 року)

    (Наказ ХНМУ від 09.08.2021 року №5-сдв)

    № з/п ПІБ Середній

    бал диплома

    Основи

    педагогіки

    Іноземна

    мова

     

    Конкурсний бал
    1 Александрова Аліна В`ячеславівна 19 148 177 174,250
    2 Александрова Катерина Володимирівна 19 172 186 194,500
    3 Білий Євген Євгенович 15 124 182 153,500
    4 Веснін Артур Вікторович 15 175 182 191,750
    5 Гойдіна Валерія Сергіївна 18 149 189 177,000
    6 Голобородько Микола Миколайович 19 152 184 179,000
    7 Давіденко Даніїл Анатолійович 10 128 171 148,750
    8 Дейнеко Максим Олександрович 15 158 186 180,000
    9 Єлісєєв Володимир Михайлович 13 154 198 178,000
    10. Іщенко Тетяна Борисівна 15 160 163 175,750
    11. Калашникова Олена Сергіївна 14 155 184 176,250
    12. Кірієнко Олександр Миколайович 17 153 152 169,750
    13. Коломенський Олексій Геннадійович 10 134 168 152,500
    14. Кузьмінова Віолета Валеріївна 18 165 182 187,250
    15. Масалітін Ігор Миколайович 13 126 200 157,500
    16. Машенцева Валерія Олександрівна 11 129 177 152,000
    17. Орел Надія Юріївна 16 163 168 180,250
    18. Панасовський Микола Леонідович 13 160 154 171,500
    19. Переяслова Ганна Сергіївна 13 144 200 171,000
    20. Рой Наталія В`ячеславівна 20 126 175 158,250
    21. Світлична Юлія Володимирівна 15 168 189 188,250
    22. Сивожелізов Андрій Володимирович 19 163 184 187,250
    23. Старенький Віктор Петрович 20 154 177 179,750
    24. Сушецька Аліна Сергіївна 12 144 169 162,250
    25. Тагашова Анна Олександрівна 10 143 155 156,000
    26. Фесенко Ірина Вікторівна 15 171 198 192,750
    27. Хрипко Катерина Юріївна 18 172 198 196,500
    28. Худякова Марина Борисівна 16 160 164 177,000
    29. Янішена Юлія Ігорівна 16 178 193 197,750
  • ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «ГРОМАДСЬКЕ ЗДОРОВ`Я»

    ВСТУПНИКИ – ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ, ЗАРАХОВАНІ НА МІСЦЯ НАВЧАННЯ

    ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ ТА/АБО ЮРИДИЧНИХ ОСІБ МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

    ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «ГРОМАДСЬКЕ ЗДОРОВ`Я», (МАГІСТР, заочна форма) у 2021 році

    (Протокол №56 засідання Приймальної комісії від 01 вересня 2021 року)

    (Наказ ХНМУ від 09.08.2021 року №426-с)

    № з/п ПІБ Середній бал диплома Основи громадського здоров`я Іноземна

    мова

    Конкурсний бал
    1 Байдак Лілія Юріївна 17 136 180 164,000
    2 Голубнича Галина Ігорівна 16 175 168 189,250
    3 Лантух Ігор Валерійович 17 149 193 177,000
    4 Любутова Марія Василівна 11 127 127 138,000
    5 Малюкін Ігор Григорович 13 125 124 137,750
    6 Мороховець Руслан Сергійович 14 130 124 142,500
    7 Суховірська Людмила Павлівна 20 140 183 170,750