Over the past 3 years more than 120 students of dental and medical faculties took advantage of a great opportunity to undergo summer internships, training and internships in countries such as Turkey, Poland, Iran, Azerbaijan, Uzbekistan, Georgia, Bulgaria, Germany, Lithuania, Ukraine.

The University receives a lot of positive feedback from students who have already taken this opportunity and studied at partner universities.

students of I Medical Faculty

We are grateful to the International Relations Office of KhNMU for the opportunity to improve our practical skills and get an unforgettable experience

student of the Dentistry Faculty

I am grateful to every employee and just a resident of Baku for the friendliness and comfortable stay

student of III Medical Faculty

It was wonderful! The four-week practice flew by like one day. It is wonderful that our University provides such an invaluable opportunity!

студенти III медичного факультету

Спочатку хочемо подякувати ХНМУ за можливість відвідати чудове, сонячне місто Андижан, Узбекистан. Під час стажування ми познайомилися з культурою і менталітетом цієї країни. Нас зустріли дуже і дуже тепло (настільки, що потрапили в місцеві новини по телевізору).

Люди доброзичливі, знайшли багато друзів, здружилися з ними настільки, що не хотілось повертатися.

Навчання було на вищому рівні, багато чому навчилися, дякуємо окремо Андижанському державному медичному інституту за доступ до пацієнтів, заняття проходили продуктивно, приїхали в Україну з новими знаннями, обов’язково поділимося. Вечорами не нудьгували, пізнавали місто, культуру, гуляли, веселилися, вчилися, великий досвід отримали під час поїздки. З нетерпимістю і трепетом чекаємо нові програми з обміну студентами від нашого вишу, так як ми вже їдемо).

Ще раз, спасибі ХНМУ і АДМІ за співпрацю з нами

студентка ІІ медичного факультету

Мене звати Аліна Валентьєва, я студентка 5 курсу ІІ медичного факультету. Я дуже вдячна Міжнародному відділу ХНМУ та організаторам стажування групи студентів нашого університету у клініці Зансенхаузен міста Франкфурт (Німеччина) за можливість отримати новий незабутній професійний досвід.

Програма нашого стажування була надзвичайно цікавою, корисною та насиченою. І це було неймовірно! Ми з колегами-студентами мали змогу не тільки брати активну участь у підготовці до операції (аналізувати попередні дослідження, які були проведені перед операцією та обговорювати план подальшого лікування), але й асистували професору Пламену Стайкову під час операції. Я дуже вдячна професору за його професіоналізм, за наше навчання, за уважне ставлення до нашої групи. Також хочу подякувати медичному персоналу клініки Зансенхаузен та пані Лідії за теплий прийом та підтримку кожного члена нашої групи. Стажування у найкращій клініці Німеччини дало нам змогу побачити передові технології власними очима. А ще стажування подарувало мені незабутні враження (ми гуляли по вечірньому Франкфурту, відвідували музей Гете, Гейдельберський замок та стародавній університет).

Ще раз хочу висловити величезну подяку за надані можливості та знання, за приємні та теплі враження від стажування Міжнародному відділу ХНМУ, організаторам стажування, професору Пламену Стайкову. Ви надихаєте, ви мотивуєте!