Студентський науковий гурток кафедри української мови, основ психології та педагогіки

Керівник гуртка  – викл.  Скорбач Тетяна Василівна, канд. філол. наук

Члени гуртка – студенти ХНМУ, які переймаються проблемами психолого-педагогічної адаптації студентів до навчального процесу.

Формат проведення: дистанційно

Графік проведення: щомісячно

Напрямки роботи: розвиток навичок наукового пошуку, розвиток індивідуальних творчих здібностей, формування навичок публічного виступу, мовленнєвої культури, пошуку культурної спадщини, ознайомлення з пам’ятками української культури, культурною спадщиною рідного краю.

Студентські конференції

Щорічно гуртківці беруть участь у студентських наукових конференціях, вони неодноразово посідали призові місця.
Зокрема, у 2020–2021 н.р. студенти-гуртківці взяли участь у таких конференціях: міжвузівська конференція молодих вчених та студентів «Медицина третього тисячоліття» (Харків, 18 20 січня 2021 р.), XІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція (Суми, 19–20 березня 2021 р.), VI Міжнародна науково-практична конференція студентів і молодих учених «Роль і місце самоврядування у підвищенні якості освіти» (Буковинський державний медичний університет, 17–19 березня 2021 р.), Науково-практична конференція студентів, молодих вчених та лікарів «KHIASM» (ХНМУ, 12–14 травня 2021 р.), 7-а Міжнародна міждисциплінарна конференція «Гендер. Екологія. Здоров’я» (ХНМУ).

Інші студентські заходи

На кафедрі регулярно організують наукові заходи для студентів – членів наукового гуртка, зокрема, конкурси наукових творів, наукові конференції до знаменних дат і визначних подій (днів народження Тараса Шевченка, Лесі Українки, Івана Котляревського, Григорія Сковороди, Григорія Квітки-Основ’яненка, Міжнародного дня пам’яток і визначних місць, Дня поезії тощо), під час яких студенти виступають з науковими доповідями. Популярними є самопрезентації гуртківців «Я – студент ХХІ ст.»