Студентський науковий гурток кафедри біологічної хімії

Керівник наукового гуртка: Горбач Тетяна Вікторівна, кандидат біологічних наук, доцент

Члени СНГ: студенти 1–5-го курсів медичних факультетів. Склад оновлюється щорічно.

Формат проведення: засідання наукового гуртка – проводиться 1 раз на місяць в онлайн-форматі (Google meet) або очно на кафедрі.

На засіданнях розглядаються актуальні питання з біохімії. Студенти виступають із презентаціями з результатами пошукової роботи.
Після виступів відбувається обговорення доповідей.

Конференції:

1. Студентська реферативна онлайн-конференція «Регуляція метаболічних процесів в організмі людини» (ХНМУ, 22–23 грудня 2020 р.)
  2. Студентська реферативна онлайн-конференція «Молекулярні основи патологічних процесів» (ХНМУ, 5–6 травня 2021 р.)
  3. Міжнародна науково-практична конференція «Scientific practice: modern and classical research method» (Boston, USA, 26.02.2021)

Напрями роботи: Вивчення стану метаболічних процесів в організмі людини в нормі та при патології.

Теми засідань:

1. Роль змін в обміні фосфоліпідів у патогенезі нейродегенеративних захворювань.
  2. Стовбурові клітини.
  3. Регуляція добових ритмів секреції гормонів.
  4. Антиоксиданти рослинного походження.
  5. Особливості метаболічних процесів у студентів із різним хронотипом.
  6. Мікроелементози.