Студентське життя ІІ медичного факультету

Здобувачі вищої освіти вивчають актуальні проблеми профілактики і розвитку хвороб, опановують сучасні методи діагностики і лікування, в т. ч. невідкладних станів, принципи реанімації та інтенсивного спостереження. Велика увага приділяється вивченню сучасних проблем терапевтичного, гінекологічного, хірургічного, педіатричного та гігієнічного профілів.

Випускникам факультету, які успішно вивчали спеціальні військові дисципліни, Міністерством оборони України присвоюються офіцерські звання.

На факультеті успішно працюють громадські організації:

– студентське самоврядування;

– союз студентської молоді;

– профспілкова організація молоді;

– студентська рада гуртожитку.

Одним з найважливіших аспектів громадського життя факультету є студентське самоврядування. Через громадські студентські підрозділи вирішується низка важливих питань учбово-виховної роботи. Студентське самоврядування побудовано за принципом сумісної роботи Спілки молоді факультету, профспілкової організації, студентського активу та деканату. Участь здобувачів вищої освіти в обговоренні питань організації учбового та виховного процесу забезпечується старостами груп, курсів.

На факультеті працює актив волонтерів, які здійснюють шефську допомогу вихованцям Куп`янскої школи-інтернату.

Для здобувачів вищої освіти створені всі умови для організації дозвілля. При спортивному клубі Харківського національного медичного університету працюють секції для занять практично всіма видами спорту. Їх відвідують понад 534 здобувачів освіти. Серед них 1 майстер спорту міжнародного класу, 2 майстри спорту, 12 кандидатів в майстри спорту, понад 20 розрядників.

Понад 200 здобувачів освіти беруть активну участь у художній самодіяльності. На факультеті створено дві команди клубу веселих та кмітливих (КВК), два колективи художньої самодіяльності.

Здобувачі вищої освіти з інших міст забезпечуються гуртожитком, де створені всі умови для відпочинку і підготовки до занять. Працюють бібліотека, читальний та спортивний зали, інтернет-клуби. Обладнані приміщення для приготування їжі та кімнати особистої гігієни.

Ми звертаємо особливу увагу на інклюзивні потреби здобувачів, тому забезпечуємо максимальну участь у навчальному процесі всіх його учасників, у тому числі і осіб з особливими потребами.

Випуск лікарів проходить в урочистій обстановці із запрошенням представників Міністерства охорони здоров’я, керівників міста та області.

На факультеті створено всі умови для плідного навчання. Викладачі факультету прагнуть до того, щоб кожен випускник у повному обсязі засвоїв професійні навички та опанував новітні методи діагностики захворювань і лікування хворих.