Зустріч з представниками Школи клінічної медицини

23 листопада 2023 р. відбулася онлайн-зустріч із представниками Школи клінічної медицини при ректорі, магістрах та вчених Кембриджського університету в рамках проєкту Twinning. У заході взяла участь керівниця відділу міжнародних зв’язків Марина Білоножко.

Команди з обох сторін підбили підсумки щодо проходження студентами літнього клінічного стажування. Під час зустрічі пані Марина від імені університету висловила подяку партнерам за надану можливість та всебічну підтримку студентів під час проходження клінічного стажування. Декан медичного факультету Школи клінічної медицини Пол Вілкінсон також висловив подяку командам за плідну роботу та співпрацю.

Представники Школи клінічної медицини запевнили, що стажування пройшло успішно і виявили бажання прийняти наших студентів улітку 2024 року. Наступна зустріч планується у січні 2024 року щодо подальшої роботи над реалізацією цього стажування.