Зустріч з представниками ПДМУ

14 та 15 червня у м. Полтава відбулися дві зустрічі представників ГО «Студентське самоврядування ХНМУ» з колегами з Полтавського державного медичного університету.

Катерина Тополюк з колегами зустрілися з представниками Студентського парламенту ПДМУ – головою Анною Пархоменко та її командою та з головою Профкому студентів ПДМУ Володимиром Добровольським.

Метою зустрічей стало обговорення актуальних питань щодо співпраці, обмін досвідом щодо розвитку Молодіжних організацій, виявлення певних перешкод у їх функціонуванні та формування шляхів вирішення проблем. Також була проведена екскурсія по навчальним корпусам Полтавського медичного вишу та іншим, а також по місту Полтава.

У результаті зустрічі представники Студентського самоврядування ХНМУ запросили колег цього літа відвідати м. Харків у форматі зворотної зустрічі для закріплення співпраці.

Дякуємо спільноті Полтавського державного медичного університету за теплий прийом!