Зустріч з представницями податкової служби

24 квітня 2024 р. у ХНМУ відбулася зустріч у форматі круглого столу з начальницею відділу адміністрування податків з громадян та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, Управління оподаткування фізичних осіб Головного управління ДПС у Харківській області Юлією Барковою і членом комітету з питань комунікації внутрішніх та зовнішніх зв’язків громадської ради при ГУ ДПС Ганною Мороз. До зустрічі долучилися представники молодіжних громадських організацій ХНМУ – Студентського самоврядування та Профспілкової організації.

На заході були обговорені теми щодо структури та механізмів роботи податкової служби України; закони, якими регулюється робота податкової служби; оподаткування в медичній сфері; податкова знижка для студентів та аспірантів. Крім того, додатково розглядалися питання, які виникли у учасників круглого столу під час спілкування.