Зустріч представників ХНМУ з американськими партнерами

03.05.2023

1–2 травня відбулися зустрічі представників Харківського національного медичного університету з керівним складом і науковцями Національного інституту алергії та інфекційних хвороб (National Institute of Allergy and Infectious Diseases, USA).

Зустрічі були ініційовані й модеровані професором Дмитром Бутовим. У заходах від медичного університету взяли участь ректор Валерій Капустник, проректор з наукової роботи Валерій М’ясоєдов, завідувачка кафедри інфекційних хвороб Катерина Юрко, співробітники міжнародного відділу.

Приємно відзначити, що серед науковців Національного інституту алергії та інфекційних хвороб, які брали участь в організації зустрічі, була Аліна Гринів – випускниця Харківського національного медичного університету.

У ході переговорів було визначено можливі напрями співпраці між установами, зокрема, щодо досліджень туберкульозу та інших інфекційних захворювань.