Зустріч медсестер з фахівцем з юридичного права

7 березня 2024 р. відбулася онлайн-зустріч здобувачів зі спеціальності «Медсестринство» з завідувачем кафедри права Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» з питань криміналістичної відповідальності у сфері медичного обслуговування професором Віктором Павліковським.

У ході зустрічі були висвітлені такі важливі питання:

• Професійні обов’язки і безпека пацієнтів: «Як правильно діяти в ситуаціях, де недбале використання обов’язків може призвести до зараження пацієнтів?».
  • Конфіденційність медичної інформації: «Як забезпечити збереження конфіденційності при роботі з медичною інформацією?».
  • Надання допомоги та обов’язок: «Як впевнитися, що медичний персонал виконує свій обов’язок щодо надання допомоги хворому?».
  • Зловживання повноваженнями: «Як уникнути зловживання своїми повноваженнями і виявляти їх неправомірне застосування?».
  • Правова відповідальність за фальсифікацію документів: «Як медсестри можуть уникнути втягнення в ситуації з підробкою документів у медичній практиці?».

Віктор Павліковський надав глибокі та змістовні відповіді на запитання медсестер, що допоможе їм розкрити різні аспекти своєї професійної відповідальності.

Подібна взаємодія з фахівцями різних галузей освіти дає можливість нашим медсестрам отримали об′ємніше розуміння своєї правової відповідальності та краще орієнтувалися в нюансах криміналістичної відповідальності у медичній сфері.