Завершився розподіл випускників 2023 року

14.06.2023

14 червня завершився розподіл для підготовки в інтернатурі випускників медичного вишу, які навчаються за державним замовленням.

Усі випускники, які погодилися з пропозицією комісії, отримали від університету направлення на проходження інтернатури і працевлаштування у лікувальних закладах Харківської, Полтавської, Дніпропетровської, Сумської, Одеської та Кіровоградської областей.

Також цього року студенти отримали пропозиції для розподілу на навчання в інтернатурі на спеціальності «Епідеміологія» та «Лабораторна діагностика, вірусологія і мікробіологія», що є дуже актуальними для нашої крани в світлі епідемії ковіду та наслідків військової агресії з боку росії.

Нагадаємо, що з’явитися на базі стажування, де відбувається практична частина підготовки, інтерни мають не пізніше 1 серпня, а в закладі вищої освіти – не пізніше 1 вересня.