Засідання Бібліотечної ради ХНМУ

17.12.2021

15 грудня відбулось чергове засідання Бібліотечної ради ХНМУ в оновленому складі і новому форматі.

Голова бібліотечної ради ХНМУ проректор з наукової роботи Валерій М’ясоєдов привітав новообраних членів Бібліотечної ради і запросив до обговорення актуальних питань інформаційно-бібліотечного забезпечення діяльності всіх напрямків роботи університету. Директорка Наукової бібліотеки Ірина Киричок наголосила, що для університету важлива взаємодія на всіх ланках, бібліотечні фахівці завжди готові надати будь-яку допомогу як студенту, так і науковцю і популяризують бібліотечні сервіси, проте для покращання своєї діяльності потребують зворотного зв’язку від користувачів.

Члени Бібліотечної ради і запрошені учасники запропонували обговорити актуальні питання, серед яких: проблемні питання в інформаційному забезпеченні наукової роботи кафедр, книгозабезпеченості навчального процесу підручниками і посібниками, підтримки балансу між формуванням фондів друкованими виданнями та електронними ресурсами, поширення засад академічної доброчесності та особливості роботи з антиплагіатною системою, важливість культурно-просвітницьких заходів, які проводить бібліотека разом з кафедрами, особливо для іноземних студентів першого курсу, необхідність пошуку нових форматів взаємодії бібліотеки і користувачів тощо.

Наприкінці голова Бібліотечної ради ХНМУ Валерій М’ясоєдов підкреслив, що для успішної роботи ради необхідно й надалі активно обговорювати проблемні питання та в режимі мозкового штурму знаходити рішення.