Заходи до Дня пам’яті і перемоги над нацизмом

08.05.2024

8 травня Україна разом із усім цивілізованим світом відзначає День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років. До заходів на честь цієї пам’ятної дати долучились викладачі та студенти ХНМУ. За підтримки профспілкової організації та студентського самоврядування університету, вони здійснили церемонію покладання квітів до пам’ятника медикам ХНМУ, які загинули під час виконання службових обов’язків.

У ході церемонії співробітники кафедри філософії та суспільних наук ознайомили студентів з історією створення і спорудження пам’ятника, зокрема, про участь у цій справі студентства університету. Крім того, протягом тижня із студентами були проведені тематичні семінарські заняття з предмета «Історія України», де було висвітлено події Другої світової війни.