Вища школа Харківщини – кращі імена!

24.12.2021

20 грудня під час урочистого заходу відбулося нагородження переможців XXIII обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена».

Цьогоріч у конкурсі взяли участь 152 науково-педагогічні працівники з 27-ми закладів вищої освіти. Рішенням обласної конкурсної комісії від 14 грудня 2021 року визначені кандидатури 24 переможців та 28 дипломантів конкурсу за 11-ти номінаціями.

Серед нагороджених є представники Харківського національного медичного університету. Так, у номінації «Викладач професійно-орієнтованих дисциплін» переможцем обрано завідувачку кафедри інфекційних захворювань професорку Катерину Юрко.

Дипломантами конкурсу визнано у номінації «Завідувач кафедри» завідувачку кафедри біологічної хімії професорку Оксану Наконечну, у номінації «Молодий науковець» – професора кафедри фтизіатрії та пульмонології Дмитра Бутова.

Вітаємо колег з почесним визнанням їх досягнень у науково-педагогічній діяльності та бажаємо подальших творчих успіхів у професійній сфері!