Випускники склали ОСКІ за ОПП «ФТЕ»

13.06.2023

12 червня на базі ННІ ЯО на IV медичному факультеті Харківського національного медичного університету відбулося проведення об’єктивного структурованого практичного (клінічного) іспиту (ОСКІ) згідно зі стандартами вищої освіти в галузі охорони здоров’я.

Цього дня іспит складали здобувачі освіти другого (магістерського рівня), що навчаються за освітньо-професійною програмою «Фізична терапія, ерготерапія».

Цьогоріч іспит склали 14 випускників. Вони продемонстрували високі теоретичні знання та добре володіння практичними навичками з наступних напрямків: фізична терапія в травматології та ортопедії, в клініці внутрішньої медицини, в педіатрії, в неврології та невідкладні стани за професійним напрямком.

Значний внесок в успішне проведення та складання іспиту внесла допомога Центру дистанційного навчання ННІ ЯО, завдяки якій іспит відбувся у визначений строк та без технічних складнощів.