Вшанування пам'яті жертв Голодомору

24.11.2023

Цими днями українці у всьому світі вшановують пам’ять про численні жертви Голодомору в Україні 1932–1933 рр.

Хоча минуло вже 90 років від тієї страшної за своїми масштабами трагедії, але актуальність залишається вкрай значною. Аби не допустити повторення подібного жахіття, ми мусимо зберігати пам’ять і знайомити молоді покоління з причинами і наслідками цих злочинів проти людства.

Співробітники і студентська громада ХНМУ долучилися до вшанування пам’яті жертв Голодомору. Протягом тижня на кафедрі філософії та суспільних наук були проведені навчально-меморіальні сесії для студентів з тематики Голодомору, в ході яких було показано роль представників харківської медичної школи в боротьбі із наслідками цієї страшної трагедії.

Представники кафедри філософії та суспільних наук спільно із студентською профспілкою університету здійснили церемонію покладання квітів до Пам’ятного знака – Хреста жертвам голодомору в Молодіжному парку м. Харкова. На завершення заходів представники студентського самоврядування університету приєдналися до участі у всеукраїнській акції «Свічка пам’яті».