Візит міжнародних партнерів до ХНМУ

4 жовтня 2023 року у Харківському національному медичному університеті відбувся другий офіційний візит делегації недержавної організації «Handicap International», у складі проєктної менеджерки Фіони Крук та технічного спеціаліста з протезування та ортезування Лабкуша Кумара.

Метою зустрічі стало обговорення програм тренінгів з фізичної реабілітації, протезування та ортезування для здобувачів освіти і фахівців ХНМУ та Університетської клініки, які будуть проводитися спеціалістами «Handicap International».

Програма тренінгу з фізичної реабілітації, протезування та ортезування для здобувачів освіти почнеться вже з 10 жовтня, а програма для фахівців ХНМУ та Університетської клініки – у листопаді.

Окрім програм тренінгів, також обговорювалося питання щодо підтримки Центру тривимірних технологій у вигляді матеріалів та обладнання для виготовлення протезів та ортезів.

Представники «Handicap International» висловили свою підтримку університету та запевнили у подальшій спільній співпраці.