Вітаємо з відзнакою у сфері міжнародної діяльності ХНМУ!

Раді повідомити, що Харківський національний медичний університет  пройшов незалежний аудит агенції Cormack Consultancy Group за участю Великої Британії, Бразилії, США та країн Балтії, а також отримав відзнаку «Лідер з міжнародної діяльності серед ЗВО України та ширшого регіону».

Окремо була відзначена робота міжнародного відділу ХНМУ на чолі з Анжелою Стащак, яка успішно розробила значні та стратегічні партнерські відносини. Сподіваємося, що такі досягнення розширять досвід наших учених та студентів і, крім того, приведуть до створення подальших академічних проєктів.

Цей успіх свідчить, що медичний виш не зупиняється на досягнутому та прагне до нових звершень!

Довідка

Харківський національний медичний університет протягом двох років співпрацює з агенцією Cormack Consultancy Group.

Університет проводить потужну роботу з приводу розширення співпраці та набуття більшого кола партнерів серед університетів Великобританії та США.