Вітаємо з почесною відзнакою!

В День Святого Великомученика Пантелеймона у Києві відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу на отримання Відзнаки «Орден Святого Пантелеймона».
У номінації «Взірець служіння суспільству» на фінальному, третьому етапі конкурсу Харківський регіон представляв Володимир Іванович Лупальцов – завідувач кафедри хірургії №3 Харківського національного медичного університету, член-кореспондент НАМНУ, професор, лауреат Державної премії в галузі науки і техніки, заслужений діяч науки і техніки України. Володимир Іванович – справжній приклад служіння медицині, науці, вищій медичній школі не тільки Харківщини, а й всієї України!
Професор Володимир Лупальцов отримав заслужену винагороду – Прославу Відзнаки «Орден Святого Пантелеймона» та визнання на загальнонаціональному рівні!
Бажаємо Володимиру Івановичу успіхів, подальших заслужених перемог, професійного розвитку та здоров’я!