Вітаємо з Міжнародним днем жінок і дівчат у науці!

11.02.2024

Щороку 11 лютого світ відзначає Міжнародний день жінок і дівчат у науці. Так, у 2015 році цей день було проголошено резолюцією Генеральної Асамблеї ООН задля досягнення повного й рівного доступу жінок і дівчат до науки, забезпечення гендерної рівності, розширення прав та можливостей жінок і дівчат.

У ХНМУ дійсно чимало талановитих жінок-учених, які зробили значний внесок у розвиток медичної науки, адже їх науковий доробок є невимірним, а досягнення – вражаючими.

Харківський національний медичний університет щиро вітає колежанок-науковиць зі святом і висловлює велику вдячність і повагу за відданість науці, натхненну працю та особистий внесок у розвиток вітчизняної науки. Бажаємо вам невичерпного джерела натхнення, нових і цікавих досліджень, наукових відкриттів та творчого успіху. Вітаємо вас, сильні та розумні жінки у науці!