Вітаємо учасників наукової конференції!

28.04.2023

21–22 квітня у Вінницькому національному медичному університеті ім. М.І. Пирогова в змішаному режимі відбулася ХХ Наукова конференція студентів та молодих учених із міжнародною участю «Перший крок в науку – 2023».

У секції з педіатрії від кафедри педіатрії № 2 ХНМУ брав участь студент 4-го курсу ІІІ факультету за спеціальністю «Медицина» Назар Бурлаков з доповіддю «Ретроспективний порівняльний аналіз алергічної бронхіальної астми у дітей віком від 1 до 17 років» (наукова керівниця – PhD, асистент кафедри педіатрії №2 Марина Дяченко) та посів ІІ місце.

У секції з нервових хвороб від кафедри неврології ХНМУ взяла участь студентка 4-го курсу ІІ факультету за спеціальністю «Медицина» Марія Скобенко з доповіддю «Вплив емоціонального стану та якості сну на процеси запам’ятовування» (наукова керівниця – професорка Наталія Некрасова) та посіла ІІІ місце.
Вітаємо Марію та Назара з першим науковим досягненням та бажаємо подальших творчих успіхів!