Вітаємо переможницю Всеукраїнського конкурсу!

07.10.2022

Старша викладачка кафедри гістології, цитології та ембріології Наталія Мар’єнко стала лауреаткою Всеукраїнського конкурсу «Молодий учений року» в номінації «YouTube для науки». Конкурс проводився за ініціативою Ради молодих учених при МОН України.

Пані Наталія як номінантка одержала 50% балів за результатами відкритого голосування. Так, у ході конкурсного відбору, крім найвищого балу від журі, вона отримала понад 800 голосів, тоді як її найближчий переслідувач – трохи більше 200. Серед тих, хто проголосував за Наталію, – викладачі й студенти нашого університету та інших медичних закладів вищої освіти України.

Сміливо можна зазначити, що Наталія перемогла в тому числі й завдяки нашому голосуванню. Дякуємо всім за підтримку, а пані Наталію вітаємо з упевненою перемогою у Всеукраїнському конкурсі та бажаємо подальшого творчого і наукового натхнення!