Вітаємо переможців творчого конкурсу!

16.05.2023

13 травня у Полтавському академічному музично-драматичному театрі ім. Миколи Гоголя м. Полтава пройшов Відкритий фестиваль-конкурс сучасних форм української народної хореографії «Родовід» за підтримки Національної хореографічної спілки України, Полтавського Обласного Осередку НХСУ та кафедри хореографії Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка.

У конкурсі взяв участь дует від Народного аматорського колективу Профспілок України ансамблю народного танцю «Радість» Молодіжного творчого центру ХНМУ. Серед 38 колективів-учасників з різних міст України наші студентки показали високий рівень виконавської майстерності та отримали диплом Лауреата І ступеня за «Високий рівень сценічної культури».