24 серпня – День Незалежності України!

Шановні викладачі, співробітники та студенти Харківського національного медичнго університету!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди великих національних свят нашої держави – Дня Державного Прапора України і Дня Незалежності України!

Сьогодні, у нелегкі для нашого країни часи, коли в України воїни-патріоти продовжують боронити її суверенітет і незалежність, ми з вдячністю звертаємося до всіх, хто любить і береже країну, докладає всіх зусиль задля її розквіту й процвітання. Ми пишаємося й радіємо тому, що серед викладачів, співробітників, студентів і випускників Харківського національного медичного університету багато волонтерів, захисників, справжніх патріотів, які віддають свої сили, знання, здібності й вміння для розвитку нашої багатостраждальної України..

Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя і любові, миру, добра і злагоди, творчого натхнення і плідної праці на благо Харківського національного медичного університету, Харківщини і всієї країни!

Валерій Капустник