Вітання ректора з Різдвом та Новим роком

Шановні колеги!

Щиро вітаю вас із Різдвом Христовим та Новим роком!

Усі ми переживаємо непростий період – наша країна продовжує героїчну боротьбу проти загарбників. І ми зі свого боку робимо усе можливе, щоб наблизити нашу Перемогу.

Упродовж року ми невпинно працювали. Наші студенти навчалися, працювали та волонтерили. Науково-педагогічний склад продовжував свою професійну діяльність, беручи участь у конференціях, працюючи у лікарнях та допомагаючи Збройним силам України. Усі працівники роблять свою справу, і роблять це добре, незважаючи на постійні повітряні тривоги та вибухи.

Прагнення Перемоги зробили нас сильнішими. Кожен із вас зробив вагомий внесок у налагоджену роботу нашого університету. Ваша праця, відданість та професійність – це те, що робить нас справжньою командою, яка готова протистояти будь-яким викликам.

Новий рік та Різдво – це час сподівань, підтримки та об’єднання. Бажаю вам здоров’я, щастя та злагоди у кожному аспекті вашого життя. Разом ми продовжуватимемо працювати над кращим майбутнім для нас та нашої країни.

Слава Україні!

Валерій Капустник, ректор університету