Вітання ректора з Міжнародним днем волонтера

Шановні колеги!

Традиційно 5 грудня в Україні відзначається Міжнародний день волонтера. Волонтери – це люди із надзвичайно великим серцем, які добровільно та безкорисливо допомагають усім, хто цього потребує. Саме такі добровольці прийшли на допомогу армії та людям на початку повномасштабного вторгнення та продовжують робити це і сьогодні.

У нашому університеті волонтерський рух завжди був одним із пріоритетних напрямків розвитку. Волонтери завжди активно допомагали людям: їздили до вихованців Куп’янської школи-інтернат, проводили цікаві заходи у дитячих лікарнях, відвідували хоспіси та робили ще багато добрих справ. Вони не залишилися осторонь на початку повномасштабного вторгнення – збирали на допомогу військовим, передавали медикаменти, робили окопні свічки, маскувальні сітки та смаколики для наших військових. І сьогодні, зважаючи на те, що війна ще триває, волонтери продовжують невпинно працювати заради нашої спільної Перемоги.

Дякую всім, хто робив і продовжує робити добрі справи, та закликаю всіх долучатися до допомоги. Разом переможемо!

Валерій Капустник, ректор університету