Вітання ректора ХНМУ зі святом весни

Шановні колежанки і любі жінки!
Щиро вітаю вас з весною та Міжнародним жіночим днем!

Міжнародний жіночий день – це не просто данина традиціям, це чудова нагода висловити почуття вдячності і поваги дбайливим матерям, вірним жінкам, діловим партнеркам і надійним друзям. Це неповторне свято жіночності, краси, кохання і весняного оновлення.

Саме з жінкою пов’язані вічні цінності – любов, доброта, піклування про близьких, дитячі усмішки і тепло сімейного вогнища. Саме ви надихаєте чоловіків на подальшу роботу та боротьбу. Ви активно допомагаєте нашій країні – навчаєте студентів, працюєте у лікарнях, плетете маскувальні сітки та робите окопні свічки для ЗСУ, волонтерите та стоїте на захисті держави зі зброєю в руках. Щиро вдячний вам за вашу роботу та відповідальність!

Весна завжди означає нове життя, тож нехай вона приносить всім нам не лише тепло, а й мир та злагоду. Бажаю всім жінкам здоров’я, мудрості, терпіння, витривалості та стійкості. Незважаючи на важкі часи, ми подолаємо всі труднощі та обов’язково переможемо! Слава Україні!

Валерій Капустник, ректор університету