Відкрито безкоштовний доступ до баз даних EBSCO

До уваги викладачів та студентів ХНМУ!

Закладам вищої освіти та науковим установам за підтримки Міністерства освіти і науки України відкрито безкоштовний доступ до баз даних EBSCO. Тріал-доступ триватиме до 31 грудня 2021 року та представлений безкоштовним доступом до 12 повнотекстових електронних баз даних платформи EBSCO.

Доступ до баз даних можна отримати на платформі EBSCOhost у внутрішній мережі за IP-адресою університету та з домашніх комп’ютерів за допомогою логіна та пароля. Інформацію про логін та пароль Ви можете отримати в Науковій бібліотеці, НЛК, 2-й поверх, кім. 210.

До уваги коротке інформаційне відео українською мовою, в якому представлена інформація про алгоритм пошуку наукової інформації та можливості використання платформи EBSCOhost.

Ознайомитися з навчальними відео щодо здійснення пошуку в базах даних ви можете за посиланнями:

Підручники EBSCO | EBSCOhost (українською мовою)

Основний пошук (English)

Pозширений пошук (English)