Відбувся захід «Магія Петриківського розпису»

24.04.2024

23 квітня 2024 р. за ініціативою Первинної профспілкової організації співробітників ХНМУ Первинної профспілкової організації студентів ХНМУ та за підтримки адміністрації університету проведено другу арт-терапевтичну сесію «Магія Петриківського розпису».

До участі у творчому заході, який проходив у безпечних умовах, долучилися студенти та співробітники університету.Провела арт-терапевтичну сесію голова культурно-масової комісії Профкому співробітників ХНМУ, директорка Наукової бібліотеки Ірина Киричок.

Захід пройшов у дружній атмосфері та креативній взаємодії. Учасники відзначили позитивний вплив малювання у якості терапевтичного методу та можливості підтримки ментального здоров’я у прифронтовому Харкові.