Відбувся тренінг з тактичної медицини

13 квітня 2024 р. за підтримки Навчально-тренувального центру тактичної медицини ХНМУ відбувся тренінг з тактичної медицини для здобувачів освіти І медичного факультету. Тренерами-наставниками стали студенти старших курсів, які пройшли кваліфікацію американської медичної програми TCCC (Tactical Combat Casualty Care), розробленої для підготовки військових і спеціалізується на наданні допомоги пораненим на полі бою.

У сьогоднішній військовий час актуальним стало опанування та практичне відпрацювання протоколу MARCH. На тренінгу здобувачі освіти дізналися про чітко визначені алгоритми дій у невідкладній ситуації, що забезпечують можливість надання невідкладної допомоги потерпілому та порятунку життя. Усі ці пункти алгоритму – масивна кровотеча, управління дихальними шляхами, дихання, циркуляція, травма голови, гіпотермія – були теоретично розібрані та практично відпрацьовані.

До тренінгу доєдналися понад 20 здобувачів освіти І медичного факультету з I по VI курси.