Відбувся Студентський бал-маскарад – 2021

03.12.2021

2 грудня в готелі «Харків Палас» пройшов «Студентський бал-маскарад – 2021», в якому взяли участь 18 вишів нашого міста.

Учасниками феєричного заходу також стали студенти медичного університету. Вони представили танцювальний номер, під час якого надали можливість поринути глядачам в казку про Маліфісенту. За допомогою своїх образів й хореографічної постанови здобувачі освіти створили справжню феєрію.

Кожен виступ учасників балу супроводжувався історією підготовки номерів та професійними виступами запрошених танцюристів у стилі різних казок та відомих бестселерів. Після цього студенти університетів мали змогу поспілкуватися одне з одним та гарно провести час, фотографуючись та насолоджуючись компанією один одного.