Відбувся семінар «Якісна вища освіта: дискусія стейкголдерів»

ННІ ЯО
06.10.2021

5 жовтня відбувся регіональний семінар «Якісна вища освіта: дискусія стейкголдерів». У заході Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, який проходив на базі ХНЕУ ім. С. Кузнеця, взяли участь й співробітники Харківського національного медичного університету.

З вітальним словом до учасників семінару звернувся голова Національного агентства Сергій Квіт. Членкиня агентства Iрина Золотарьова виступила із доповіддю, де розглянула чотири цілі вищої освіти, зв’язок між освітніми та професійними кваліфікаціями, роль стейкголдерів у системі внутрішнього забезпечення якості тощо.

Керівник секретаріату агентства Михайло Винницький представив доповідь «Вища освіта: візія і виклики». Він наголосив на критеріях якості освіти, важливості взаємодії між студентами та викладачами під час навчального процесу, детально проаналізував критерії акредитаційних експертиз. У рамках заходу відбулася панельна дискусія «Якість освіти очима стейкголдерів».

Друга частина семінару пройшла у форматі практичного кейсу від секретаріату стосовно обговорення інструментів якості.