Відбувся форум Студентського самоврядування

8 червня 2024 року представники ГО «Студентське самоврядування ХНМУ» Катерина Тополюк, Анна Матузок, Маргарита Хаустова, Артем Притула відвідали Регіональний форум «Студентське самоврядування Незламного: шлях до якісної освіти та активного громадянства», який проводив проводив Студентський сенат ХНУМГ ім. О.М. Бекетова.

Молодь Харкова обмінювалася досвідом, обговорювала роль самоврядувань в покращанні якості освіти, передумови та способи підвищення активності в умовах воєнного стану, а також сприяння розвитку soft та hard skills здобувачів освіти.

Серед спікерів були присутні:

• Михайло Винницький –заступник міністра освіти і науки України;
  • Іван Назаров – заступник голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти;
  • Лілія Зотова – координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» у Харківській області;
  • Михайло Столяренко – голова відділу фінансів та партнерств Молодіжної ради при Харківському міському голові;
  • Дарина Рудь – керівниця Національного обʼєднання здобувачів-експертів з якості освіти UAS QA Pool.

Дякуємо адміністрації та Студентському сенату ХНУМГ ім. О.М. Бекетова за надзвичайно цікавий та важливий захід! Поки Незламні ми – Незламна Україна!