Відбувся «Форум першокурсників–2024»

27 вересня 2024 р. у Харківському національному медичному університеті відбувся «Форум першокурсників–2024» від ГО «Студентське самоврядування ХНМУ».

До заходу долучилися студенти, куратор першокурсників та представники Студентського самоврядування. Новачки мали змогу детальніше дізнатися про нашу громадську організацію, ближче познайомитися зі структурою та командою, знайти цікавий напрямок або сектор для майбутньої позанавчальної діяльності.

Завдяки такому формату студенти мали змогу відчути атмосферу очного студентського життя. Під час форуму всі отримали багато позитивних емоцій, наснагу та натхнення на подальший навчальний рік.

Також для тих, в кого не вийшло долучитися до даного заходу, форум відбудеться вдруге в онлайн-форматі.