Відбулися дебати серед студентів ХНМУ

05.01.2023

Протягом 21 грудня 2022 р. по 3 січня 2023 проводилися дебати серед студентів медичного університету. Організаторами виступили студентки Ганна Войлокова, Валентина Сова, Єлизавета Патинко, Єлизавета Слухай та модераторка Євгенія Марченко. Захід відбувався на платформі Google Meet і вся інформація дублювалася у телеграм-каналі.

Учасниками ігор стали 8 команд, тож дебати проходили надзвичайно енергійно, цікаво та у жвавій дискусії. Дебати відбулися за такими темами: «Дистанційне здобування професійних навичок та новітніх знань лікарями та студентами у воєнний час», «Етичні та медичні аспекти відключення від апарату життєзабезпечення хворих які тривалий час перебувають у вегетативному стані», «Етичні аспекти відмови батьків від медичного забезпечення дітей», «Збільшення населення планети – це можливість для її розвитку, або прямий шлях до знищення?».

У підсумку ігри видалися насиченими, сповненими палкої боротьби та жаги до перемоги.