Відбулося засідання Ректорату ХНМУ
22 червня 2026 року відбулося чергове засідання Ректорату Харківського національного медичного університету.
У ході засідання було розглянуто низку важливих питань. Зокрема, перша проректорка з науково-педагогічної роботи Наталія Савєльєва доповіла про хід укладання контрактів з професорсько-викладацьким складом університету, термін дії яких закінчується у 2026 р.
Інформацію про стан готовності до електронного розподілу представили декани факультетів.
Про заходи, присвячені випуску лікарів 2026 року, доповів помічник ректора Олексій Троценко.
Також було заслухано інформацію відповідальної секретарки Приймальної комісії Олени Бугайової щодо готовності Приймальної комісії до прийому студентів 2026–2027 н.р.
Окрім цього, члени Ректорату розглянули поточні питання діяльності університету.
