Відбулося засідання Ректорату ХНМУ

30.11.2023

30 листопада 2023 року в режимі онлайн відбулося засідання Ректорату Харківського національного медичного університету під головуванням ректора Валерія Капустника.

На порядку денному було розглянуто декілька питань.

Так, про стан підвищення педагогічної кваліфікації науково-педагогічних працівників університету в сучасних умовах доповів директор ННІ якості освіти Ігор Завгородній.

Плани та перспективи розвитку психологічної служби ННІ якості освіти представила керівниця психологічної служби Анастасія Шейко.

Щодо планів та перспектив роботи Центру психічного здоров’я ХНМУ присутніх проінформував медичний директор ННМЦ «Університетська клініка» Володимир Коростій.

Поточну інформацію про проведення акредитації освітньо-професійних програм університету надала заступниця директора ННІ якості освіти, помічниця ректора Інна Чухно.

Стосовно встановлення критерію успішності складання тестування при поновленні на навчання до ХНМУ вітчизняних вступників на весняний семестр 2023–2024 н.р., а також про переведення здобувачів освіти з місць навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб на місця навчання за кошти державного бюджету доповіла заступниця відповідального секретаря Приймальної комісії Вікторія Головачова.

У ході заходу також були обговорені поточні питання.