Відбулося засідання Ректорату ХНМУ

24.10.2023

24 жовтня 2023 року в режимі онлайн відбулося засідання Ректорату Харківського національного медичного університету.

На порядку денному були розглянуті наступні питання. Так, про організацію навчального процесу в сучасних умовах доповів проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Марковський. Також пан проректор розповів про результати організації програм академічної мобільності для іноземних здобувачів освіти.

Інформацію щодо проміжних результатів та стан практичної підготовки студентів в аудиторному режимі представили декани І, ІІ, ІІІ, ІV медичних і стоматологічного факультетів, а також керівниця відділу виробничої практики.

Підсумки участі університету в І фазі Україно-Швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти» присутнім презентував директор ННІ якості освіти Ігор Завгородній.

Під час засідання також було розглянуто поточні питання.