Відбулося засідання Ректорату ХНМУ

04.10.2021

4 жовтня у залі засідань №1 головного навчального корпусу відбулося засідання Ректорату Харківського національного медичного університету з додержанням усіх протиепідемічних заходів.

На порядку денному було розглянуто низку питань. Так, щодо проведення практичної підготовки студентів упродовж семестру та про результати вакцинації співробітників та студентів університету розповів проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Резуненко.

Про перспективи розвитку симуляційної освіти в університеті доповів директор Навчально-наукового інституту якості освіти ХНМУ Ігор Завгородній.

Інформацію про результати поселення студентів у гуртожитки університету у 2021–2022 навчальному році представив проректор з адміністративно-господарської роботи Борис Залевський.

З аналізом ефективності подолання академічної заборгованості іноземними студентами у весняному семестрі 2020–2021 навчального року присутніх ознайомив проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Марковський.

У ході заходу також були обговорені поточні питання.