Відбулося засідання Ректорату ХНМУ

10.07.2024

10 липня 2024 р. у режимі онлайн відбулося засідання Ректорату Харківського національного медичного університету під головуванням ректора Валерія Капустника.

На порядку денному були розглянуті актуальні питання. Декани факультетів доповіли про результати навчальної діяльності студентів університету у весняному семестрі 2023-2024 навчального року. Директор ННІПО ХНМУ Валерій В’юн розповів про стан виконання навчально-виробничого плану ННІ післядипломної освіти ХНМУ за перше півріччя 2024 року.

Про результати міжнародної академічної мобільності студентів університету присутніх поінформував директор ННІ з підготовки іноземних громадян Дмитро Маракушин. Відповідальна секретарка приймальної комісії Вікторія Головачова представила доповідь про дотримання чинного законодавства щодо прийому на навчання до ХНМУ вступників з числа військовозобов’язаних осіб.

Також у ході засідання були розглянуті поточні справи.