Відбулося засідання Наглядової ради ХНМУ

23.06.2023

23 червня 2023 року в дистанційному форматі відбулося перше засідання нового складу Наглядової ради Харківського національного медичного університету.

До складу Наглядової ради, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 11 квітня 2023 року № 680, увійшли:

• віце-президент, академік НАМН України Ігор Анатолійович Лурін;
  • директорка Північного міжрегіонального департаменту НСЗ України Вікторія Василівна Мілютіна;
  • радник генерального директора АТ «Українські енергетичні машини», генерал-майор, начальник Управління Служби безпеки України у Харківській області у 2014–2016 роках, учасник АТО, Почесний громадянин Харківської області Олександр Вікторович Пивовар;
  • академік Національної академії наук України, двічі лауреат Державної премії в галузі науки і техніки, голова Північно-східного наукового центру Національної академії наук України, генеральний директор ДНУ «НТК «Інститут монокристалів» НАН України Володимир Петрович Семиноженко;
  • начальник Військово-медичного центру Північного регіону, заслужений працівник охорони здоров’я України, учасник АТО, полковник м/с Збройних сил України, Герой України Едуард Миколайович Хорошун.

На порядку денному було розглянуто низку питань, а саме обговорено Положення про Наглядову раду ХНМУ, обрано голову НР, а також розглянуто поточні справи.

Так, під час засідання учасники заходу одноголосно обрали Володимира Семиноженка головою Наглядової ради ХНМУ та затвердили Положення про Наглядову раду ХНМУ.

Щиро вітаємо шановного Володимира Петровича з обранням на відповідальну посаду і бажаємо голові та членам Наглядової ради ХНМУ творчого натхнення і нових здобутків на благо університету та нашої країни!