Відбулося засідання комісії ХНМУ

ННІ ЯО
11.11.2021

10 листопада на платформі Google Meet відбулося засідання комісії ХНМУ з атестації дистанційних курсів.

На порядку денному були заслухані та успішно атестовані наступні навчальні дистанційні курси:

1. “Orthopedic Dentistry. Partial removable prosthetics” – кафедра ортопедичної стоматології, автори: С.А. Герман, В.Г. Томілін, І.Л. Дюдіна
  2. «Microbiology, Virology and Immunology. Part 1. Morphology and physiology of microorganisms. Infection. Immunity» – кафедра мікробіології, вірусології та імунології Д.П. Гриньова, автори: Н.Г. Попова та група авторів.
  3. «Розділ “Терапевтична стоматологія для лікарів-інтернів ІІ року навчання”», кафедра стоматології, автори: І.В. Марковська та група авторів.
  4. «Дитяча хірургічна стоматологія. Розділ 2. Пухлини та пухлиноподібні новоутворення, вроджені вади розвитку, набуті дефекти та деформації щелепно-лицевої ділянки у дітей» – кафедра стоматології дитячого віку та імплантології, автори: Ю.Ю. Ярославька, Р.С.Назарян.
  5. «Латинська мова та медична термінологія (для студентів спеціальності «ТМДЛ»)» – кафедра латинської мови та медичної термінології, автори: О.В. Литовська, Н.В. Дерев΄янченко.

Як зазначив директор ННІ якості освіти Ігор Завгородній, сучасні інформаційні технології дають змогу підвищити та вдосконалити ефективність освітнього процесу. Дистанційне навчання підвищує ефективність самостійної роботи, знаходження та закріплення різних професійних навичок, а викладачам у свою чергу дозволяє реалізовувати абсолютно нові форми й методи навчання.