Відбулося засідання атестаційної комісії з дистанційних курсів

ННІ ЯО
21.01.2022

19 січня у дистанційному форматі на платформі Google Meet відбулося засідання атестаційної комісії з дистанційних курсів Харківського національного медичного університету.

На порядку денному були заслухані такі навчально-дистанційні курси:

1. Дистанційний курс «Academic integrity», кафедра філософії. Автори: Дейнека В.В. Бабак Т.О.

2. Дистанційний курс «Orthodontics. Section 3. Children’s dental prosthetics», кафедра стоматології дитячого віку та імплантології. Автори Хмиз Т.Г., Назарян Р.С.

3. Дистанційний курс «Ukrainian for beginners», кафедра мовної підготовки іноземних громадян. Автори: Баткіна М.В., Заборовська С.В., Мацапура Л.В.

4. Дистанційний курс «Patientcare. Practice», кафедра пропедевтики педіатрії №2. Автори: Ащеулов О.М., Клименко В.А., Плахотна О.М., Карпушенко Ю.В., Дробова Н.М.

5. Дистанційний курс «Фармакологія», кафедра фармакології та медичної рецептури. Автори: Файзуллін О.В., Єрмоленко Т.І., Кривошапка О.В., Руда Н.Г.

6. Дистанційний курс «Histology, Cytology and Embryology. Chapter “Fundamentals of cytology, general embryology and histology of general and special tissues», кафедра гістології, цитології та ембріології. Автори: Єрохіна В.В., Степаненко О.Ю., Деєва Т.В., Верещакіна В.В., Губенко І.А.

Дистанційне навчання надає здобувачам вищої освіти доступ до нетрадиційних джерел інформації, підвищує ефективність самостійної роботи, дає абсолютно нові можливості для творчого самовираження, знаходження та закріплення різних професійних навичок, а викладачам, в свою чергу, дозволяє реалізовувати абсолютно нові форми і методи навчання із застосуванням концептуального і математичного моделювання явищ і процесів.