Відбулося онлайн-засідання Ректорату ХНМУ

24.11.2021

24 листопада відбулося засідання Ректорату Харківського національного медичного університету в режимі онлайн з використанням програми «Google Meet».

На порядку денному було розглянуто низку питань.

На початку засідання про стан епідемічної ситуації та додержання заходів попередження в університеті поширення Covid-19 доповів проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Резуненко.

Інформацію про стан виконання заходів із забезпечення виконання наказу МОЗ України від 04.10.2021 № 2153 представив начальник відділу кадрів Роман Олентьєв.

Про питання підготовки та результати складання ліцензійного інтегрованого іспиту Крок 3 «Стоматологія» та «Лабораторна діагностика» розказав директор ННІ післядипломної освіти ХНМУ Валерій В`юн.

Результати волонтерської діяльності серед студентів університету озвучив проректор з науково-педагогічної роботи Іван Летік.

Надалі інформацію про сплату за навчання студентами університету надала головна бухгалтерка Світлана Міловідова.

Під час заходу також були обговорені поточні питання.