Відбулося онлайн-засідання Ректорату ХНМУ

12.07.2022

12 липня 2022 року в режимі онлайн на платформі електронного зв’язку Microsoft Teams відбулося засідання Ректорату Харківського національного медичного університету під головуванням ректора Валерія Капустника.

Під час заходу було розглянуто низку питань, а також поточні справи.

Так, про результати навчальної діяльності студентів університету у весняному семестрі 2021–2022 навчального року доповіли декани факультетів та директор ННІ післядипломної освіти.

З організацією роботи Приймальної комісії Харківського національного медичного університету в умовах воєнного стану присутніх ознайомила відповідальна секретарка Приймальної комісії Вікторія Головачова.

Інформацію про підготовку до початку 2022–2023 навчального року представила проректорка з науково-педагогічної роботи Ірина Лещина.