Відбулося онлайн-засідання Ректорату ХНМУ

30.05.2023

30 травня 2023 року в режимі онлайн з використанням програми Microsoft Teams відбулося засідання Ректорату Харківського національного медичного університету. На порядку денному було розглянуто декілька питань.

Так, про організацію роботи комісії зі сприяння працевлаштуванню випускників університету 2023 року доповів проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Марковський.

Інформацію про хід проведення об’єктивного структурованого кваліфікаційного іспиту (за спеціальностями «Медицина», «Педіатрія», «Стоматологія») випускників університету 2023 року представили декани факультетів.

З ходом укладання трудових договорів та контрактів з професорсько-викладацьким складом університету, термін дії яких закінчується у 2023 році, присутніх ознайомила в.о. начальника відділу кадрів Анна Мужецька.

У ході заходу також були обговорені поточні питання.