Відбулося онлайн-засідання Ректорату ХНМУ

28.04.2023

28 квітня 2023 року в режимі онлайн з використанням програми Microsoft Teams відбулося засідання Ректорату Харківського національного медичного університету під головуванням ректора Валерія Капустника.

На порядку денному було розглянуто декілька питань. Так, про стан підготовки до атестації випускників 2023 року, а також інформацію про результати доповіді Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти «Щодо якості вищої освіти в Україні, її відповідності завданням сталого інноваційного розвитку суспільства у 2022 році» представив директор навчально-наукового інституту якості освіти ХНМУ Ігор Завгородній.

Про результати проведення Дня відкритих дверей доповіла заступниця відповідального секретаря Приймальної комісії Вікторія Головачова.

Зі станом виконання плану заходів, спрямованих на запобігання та протидії корупції у 2022-2023 роки, присутніх ознайомив проректор з науково-педагогічної роботи Іван Летік.

У ході заходу також були обговорені поточні питання.